fotka

Yamaha představila modely 2012

  • vydáno: 16.6.2011
  • autor: Matěj Oliva

Poslední dobou se u Yamahy stalo zvykem, že předvedla jen drobné úpravy a nic velkého se od ní očekávat nedalo. Ani letošní, respektive příští rok není výjimkou a modelová řada 2012 doznala jenom několik malých změn týkajících se především designu a barev.

Přichází do Ameriky

Novinkou je ale rozhodně nová továrna přímo ve Spojených Státech, kde se montují modely Grizzly 550 a 700. V plánu je převedení většiny výroby právě do Států, to samozřejmě souvisí s místním opravdu zajímavým trhem, kterému se jiné světové trhy nemohou rovnat.

Grizzly

Modely 550 a 700 dostaly inovované plasty, které by měly mít větší životnost. Dále mají v sérii nové obutí od taiwanského Maxxisu. Inovovaný je ale i podvozek, zadek tlumí nové plynokapalinové jednotky, s lepší progresivitou. Přední zavěšení bylo také upraveno a mělo by sekundovat zadní nápravě. Oba modely jsou i nadále k dispozici s posilovačem řízení, který Yamaha představila vůbec jako první.

Nová grafika pro sportky

Kdo by čekal nové sportovní nářadí navazující na motokrosové motorky se zajímavými technologii, bude zklamán, všechno, co Yamaha sportovním jezdcům nabízí jsou nové polepy napříč celou modelovou řadou sportek. Zajímavou možností ale je navrhnout si polepy dle své vlastní fantazie, ty pak budou zhotoveny a nalepeny na nový stroj.

To je bohužel zatím vše, i když se zdá divné, že by Yamaha inovovala jen tak malou část svých strojů, pravděpodobně se dočkáme ještě pár dalších překvapení.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz