fotka

Zajímavosti z Motoinzerce

  • vydáno: 4.7.2011
  • autor: Motoinzerce.cz

Občas se jen tak koukám do bazarů a sleduju, co zajímavého na čtyřech kolech je zrovna k mání. Napadlo mě vám přiblížit, co mě osobně zaujalo a stojí minimálně za zhlédnutí, popřípadě za nákup.,

Závoďák pro nejmenší

V zahraničí populární značka PitsterPro, která kromě pitbiků vyrábí i malé quady u nás zatím moc známá není. Jedná se ale o špičkový stroj s kvalitním podvozkem a spolehlivým čtyřtaktním ležatým jednoválcem.

http://www.motoinzerce.cz/motorky/pitsterpro/512273-fxr-150r.html

Jialing 21 B

Pokud vás láká trocha silniční extravagance a na Ferrari nemáte, zkuste tuhle bestii, na místě vypadá, že pojede hodně rychle, realitu si posoudit netroufám.

http://www.motoinzerce.cz/motorky/jialing/537121-21b.html

Excel 250

Pokud sháníte kvalitní jednoválcovou dvěstěpadesátku, rozhodně byste se měli zaměřit i na tento stroj, za opravdu lidovou cenu dostanete osvědčený dvoutaktní jednoválec české výroby, bytelná velká kola, pevnou konstrukci a rozhodně budete k nepřehlédnutí.

http://www.motoinzerce.cz/motorky/vlastni-vyroba/536777-ctyrkolka.html

Suzuki Ozark 250

Trochu exotem je v našem terénu tahle Suzuki, je to hodně nedoceněný stroj, dokáže vzít za práci, ale poskytnout i nějakou tu zábavu a to za hodně slušné peníze.

http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuki/536449-ozark-250.html

Ready to Race

Pokud vás lákají Cross Country závody a hledáte idální stroj, mohla by vám vyhovovat tahle KTM, má všechno, co k závodění potřebujete, dost silný motor a všude budí zaslouženou pozornost.

http://www.motoinzerce.cz/motorky/ktm/534532-525-xc.html

Jawa 250

O šikovnosti českých rukou kolují doslova pověsti. Tady je další důkaz, zajímavě zpracovaná čtyřkolka poháněná osvědčeným týneckým jednoválcem. Motor je tentokrát zabudován do chasis čínského stroje.

http://www.motoinzerce.cz/motorky/vlastni-vyroba/534460-ctyrkolka-250.html

Opravdový pracant

Tento stroj už je opět o něco dál, jedná se o plnohodnotnou pracovní ATV, má přední i zadní nosič, mohutné rámy, náporové chlazení motoru i pohodlnou sedačku. Na fotkách jsou vidět mohutná ramena i velká kola pro dobrou ovladatelnost. O pohon se stará motor o objemu 600ccm, to už by mohlo stát za svezení.

http://www.motoinzerce.cz/motorky/vlastni-vyroba/525559-ctyrkolka.html

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz