fotka

Arctic Cat H1 TRV PS - Zkušenosti majitele

  • vydáno: 11.7.2011
  • autor: Radek Wojnar

Proč sis vybral ARCTIC CATa? Na čem jsi předtím jezdil?

Artic Cata jsem si vybral jsem úchylný na zelenou barvu a AC v té zelené metalíze je úplně úžasný. A taky jsem chtěl longa jezdím z klukem a jak jsme jezdili na sportce tak s toho nikdy nic moc nemněl, musel se držet jak klíště a v té sedačce co má AC vzadu sedí jak v křesle a může se kochat okolím. A taky AC v TRVčku 3in má neskutečné možností co se týká variability. V minulosti jsem začínal na BASHAN toho jsem mněl asi 14 dnu potom jsem ho vrátil nic horšího jsem asi nemohl koupit po sleze jsem koupil TOMA 250 na tom jsem lítal dost dlouho hodně mi sednul a fungoval bez větších problému a to vedlo k tomu že jsem koupil Wariora 450 toho mám ještě teď.

Jaké máš na něm úpravy?

Co se týká úprav tak do dnešního dne oplechování podvozku vlastní výroby RWD RACING. Otočil jsem držák tažného abych nezadíral při prudkých výjezdech. Udělal jsem si kryt chladiče nějak se o to ten přední rám říkal a namontoval diodová světla do předního rámu. Vypínač na omezovač zpátečky. Uchytil jsem plast u předních světel k rámu aby se přední světla tak netřepaly. Omotal jsem hadici chladiče izolační stříbrnou folii v místě kde jde blízko výfuku. Většinou jsou to samé drobné úpravy

Je něco, co ti na AC 700 TRV vadí?

Co mi vadí, pár věcí na AC je, ale to najdu na každé mašině. V prve řadě ta parkovačka ta je troch nešťastná dokonce se mi ji podařilo i ulomit jak jsem zapadnul. (AC má totiž zadní brzdu v levém zadním kole. A druhá věc co mně vadí je že AC má od výroby provozní vůli v čepech ramen , není nijak velká ale je tam. Vůle se projeví po najeti několik desítek km a potom už zůstane stejná a nijak se nezvětšuje . Ale to už jsem taky částečně vyřešil a pracuji na úplné nových čepech a potom tam budou i maznice na ramenech.

Jezdíš hodně ve dvou, jaký je AC TRV pro dva?

Jízda na TRV ve dvou je více jak luxusní.

Měl jsi nějaké závady?

Zatím ne jen běžné servisní údržba. Najeto 3500km

Jaký vyžaduje AC TRV 700 servis?

Co se týká servisu tak jako každá jiná mašina. Ja měním olej po 1000 km a jak si najdu čas tak jednou za nějakou dobu nijak to nemám na kilometry jak vím že jsem jezdil nějakou divočinu tak prolezu mašinu křížem krážem a zkontroluji vše co se dá a jak najdu něco co se mi nelíbí tak to prostě rozeberu a zkontroluji.

Jakou má spotřebu oleje a paliva?

Olej od výměny k výměně ani chlup neubude. Co se týká spotřeby benalu pohybuji se něco mezi 9 až 10 litry

Kdybys měl dnes kupovat další čtyřkolku, jaká by to byla?

Co se týká jaká to bude další tak ja mam jasno. Co se týká pracáku tak to bude AC 1000 TRV u sportky nejsem zatím rozhodnut teď mám ACCESS WARRIOR 450, ale do budoucna bych to asi viděl na LTR 450

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz