fotka

MX vs. ATV - představení hry

  • vydáno: 25.1.2012
  • autor: Wen Ca

Hra Mx vs. Atv je jednou z nejznámějších sportovně založených her na počítače a konzole. Jak se hraje a co v ní najdete?

Legendární hra není jen soubojem motokrosu a čtyřkolek, ale obsahuje doslova celý offroadový svět. Můžete řídit všechny typy vozidel do terénu, od motorek až po Monster Trucky, vyzkoušet si různé styly ježdění. Od obyčejného závodění v Supercrosové areně až po volné ježdění v poušti. Nechybí ani FMX, kde můžete soutěžit o ten nejlepší trik.

Verze hry Mx vs. Atv :

×Untamed

×Unleashed

×Reflex

×Alive (není dostupná v ČR, zatím)

Každou novou verzí se zlepšuje grafika, fyzikální základna hry, jsou k dipozici nové typy oblečení, výbava jezdce i vozidla. Můžete si tak sestavit svého oblíbeného jezdce i s jeho strojem, oblečením, přilbou a číslem na dresu. Jediné, co nám chybí jsou tratě jako Jinín, Kramolín, nebo Loket, ale kdo ví, co bude v další verzi.

Každá hra obsahuje několik herních modů:

× Volný závod

× Trénink

× Multiplayer

× Kariera >postupně otevíráte nové tratě nové úrovně, získáváte nové oblečení a vozidla.

Reflex

Nejnovější pokračování Mx vs. Atv série, dostupná v ČR. Oproti předešlému dílu (Unleshead) tato hra nabízí inviduální ováládání, touto schopností budete moci ovládat jak stroj, tak i samotného jezdce. Budete moci přenášet váhu a tím si pomáhat v obtížných pasážích nebo dělat obtížné triky. Nově je tu i deformovatelný terén tratě, s každým kolem se mění povrch tratě, vznikají vyjeté koleje, tobogány. Můžete se tak vžít dokonale do závodu a ovlivnit maximum faktorů, které mají vliv na výsledek. I tak si hra udržela vynikající hratelnost, která vás od monitoru jen tak nepustí.

Závod

A povedené reklamy

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz