fotka

Co přinesla výstava v Indianapolis?

  • vydáno: 23.2.2012
  • autor: quadweb.cz

Nedávno skončila jedna z největších výstav příslušenství pro čtyřkolky a side-by-side v americkém Indianapolis. Tradičně jsme mohli vidět velkou spoustu zajímavých doplňků více, či méně užitečných. Některé se třeba dostanou i k nám.

Inovované ITP

Firma ITP představila na výstavě horké novinky ve světě pneumatik. Novinkou jsou především pneumatiky Turf, o kterých jsme psali zde. I pracovní pneumatiky se ale dočkaly a je tu nová pneumatika Black Water určená pro jízdu náročnějším terénem s hodně hrubým vzorkem a měkkou směsí.

Yoshimura na UTV

Trh vozítek s volantem roste opravdu strmě a výrobce jedněch z nejlepších laděných výfukových systémů na to zákonitě musel reagovat. Yoshimura je výrobce známý především motocyklovými výfuky, poslední dobou se také hodně angažuje v quadech, kde je nejznámější jejich kompletní kit pro LTR. I v UTV sekci bude mít rozhodně co nabídnout, koncovky i svody budou samozřejmě zaměřené opět především na co nejlepší průběh a výkon.

Dragon Racing

I další doplněk je určený hlavně pro side-by-side. Jedná se o sportovní doplňky, jako jsou volanty a vybavení kokpitu. Před jezdce se tak mohou dostat všechny potřebné informace, které může v závodě i při běžné jízdě potřebovat.

DWT 3 peace wheels

Nový model kol představila firma DWT, jedná se o hliníková kola s badlocky složená ze tří částí navzájem sešroubovaných k sobě. Tou první je střed, na který našroubovaný samotný věnec a dále kruh jistící pneumatiku proti svlečení. Cílem je samozřejmě co největší pevnost při zachování co nejnižší hmotnosti.

Sekačka ProMan PTO

Zajímavým příslušenstvím namontovaným na Kawasaki Bruteforce je sekačka na trávu, ta si bere výkon přímo z klikové hřídele motoru a je poháněna hydraulicky. Trochu netradičně je umístěna na předku čtyřkolky místo obvyklého umístění ve vleku.

Kabina pro Commander

Pokud se rozhodujete, zda zvolit pohodlí offroadového auta, nebo schopnosti lehkého a výkonného side-by-side, je tu pro vás řešení od společnosti L.B. Manufacturing. Ta připravila kompletní kabinu pro Commander, která je vyrobena z plastů a bezpečnostních skel, takže by měla být dostatečně odolná. Poskytuje maximum komfortu a nechybí na ní ani stěrače.

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz