fotka

Motocykl Praha – doprovodný program

  • vydáno: 10.3.2012
  • autor: Matěj Oliva

Nejen uvnitř pavilonů probíhá program výstavy Motocykl. Počasí výstavě letos přeje a před hlavním pavilonem se dějí věci.

Největším lákadlem je bezesporu kamion Harley Davidson, kde můžete obdivovat kompletní modelovou řadu včetně dvou letošních novinek, o kterých jsme již psali v samostatném článku.

Zbytek plochy před hlavním pavilonem patří závodům. Najdete tu flotilu žlutého teamu KM Racing, k tomu exhibice trialistů z klubu Beroun a vyzkoušet si můžete i jízdu na čtyřkolce na překážkové trati.

Tradičně nechybí ani vystoupení kaskadérů a motocyklové školy Míry Lisého – Bezpečně na motorce. Dnes návštěvníky čeká exhibice americké ploché dráhy flattrack.

Ani uvnitř pavilonů nepřijdete zkrátka. Zajímavá je třeba projekce Tomáše Kocandy a Fanánka ze Tří Sester o výpravě do Maroka.

V levém křídle se dnes naplno rozběhne soutěž Bohemia Custom Bike motocyklových přestaveb. Začíná tu také Airbrush Art festival a bodypainting, takže pánové si rozhodně přijdou na své. Uvidíte také novinky v tetování.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz