fotka

Představujeme - Andy Motors

  • vydáno: 28.3.2012
  • autor: Matěj Oliva

Ještě když čtyřkolky byly exotická záležitost pro pár nadšenců, začala fungovat jedna z prvních firem ve čtyřkolkovém sektoru u nás. Možná si říkáte, že tuhle společnost není třeba představovat, ale přesto nám přišlo zajímavé nahlédnout pod pokličku tradičního prodejce, úpravce a servisu čtyřkolek Andy Motors.

Andy Motors sídlí na severu Prahy v obci Březiněves, obchod je nepřehlédnutelný po pravé straně silnice. Velké parkoviště a vjezd do dvora zaručuje, že ani s vlekem nebo dodávkou nebudete mít problém zaparkovat. Hned za dveřmi vás uvítá několik zajímavých strojů, počínaje tříkolkou Honda 250, přes Can-am Spyder, až po závodní stroj Pepy Macháčka.

Andy Motors je především autorizovaným dealerem Can-am, což je vidět i v obchodě, kde hrdě stojí letošní největší novinky – Commander LTD, Renegade 1000 a Outlander 1000. Ke Canamu neodmyslitelně patří i silniční tříkolka Spyder. Není to ale samozřejmě jen o čtyřkolkách. V obchodě najdete celou řadu příslušenství. Andy je importérem podvozků Elka do ČR a umí je samozřejmě i servisovat a nastavovat.

Jsou tu také další tuningové díly, ramena, osy a tyče řízení, kola, kryty podvozku, navijáky a mnoho dalšího. Obout tu můžete pneumatiky Kenda. Andy Motors také podporuje závody, Hlavní hvězdou teamu je Pavel Ulman, který závodí na DS 450 v Cross Country. Novou techniku letos pojedeMatěj Saňa, který přesedlal rovněž na DS 450. Nejmladším jezdcem se stal Honza Dedera na Yamaze 250 R. V minulosti se team Andy Motors podíval i na závody, jako je Pont De Vaux, nebo Le Touquet.

Součástí prodejny je i servis nejen pro stroje Can-am. Ten je vybavený veškerou moderní technikou, která je třeba, nechybí diagnostika, několik servisních stolů a samozřejmě kvalitní mechanik. Velmi vstřícný je přístup celého personálu, který se už nějakou dobu okolo čtyřkolek motá a ví, o čem je řeč, pokud tedy chcete pořídit nový stroj, nebo ten svůj svěřit do dobrých rukou, popřemýšlejte o Andy Motors.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz