fotka

Nalaďte si Wildcata

  • vydáno: 2.11.2012
  • autor: Matěj Oliva, Foto: Filip Tichý

Prodejní čísla novinky od Arctic Catu jsou více než zajímavá, a tak nemohl nepřijít katalog doplňků, kterými můžete Wildcata doladit k obrazu svému. Co se dá na Arctic Cat navěsit jsme se byli podívat v ASP Group v žebráku.

Když už si kupujete side-by-side jako je Wildcat, dříve, nebo později zatoužíte po nějakém tom příslušenství, no a když otevřete originální katalog, najdete ho požehnaně. My jsme se na kompletně nastrojeného Wildcata zajeli podívat do prodejny v Žebráku. Na Wildcatu nechybělo nic, co by se vám mohlo při jízdách v terénu hodit.

Ochrana je základ

Při řádění v offroadu je dobré mít vozidlo osazené rámy. Na Wildcat můžete dát přední i zadní nárazník, nášlapy pod prahy i rám chránící náběh k přední masce. Ochranu podvozku si můžete navíc vybrat z originálního katalogu, nebo od značky Ricochet.

Při nepřízni počasí se může hodit střecha, ta od Arctic Catu je z houževnatého plastu a můžete do ní navíc umístit audiosoustavu. Ke střeše se hodí i přední štít, ten je dvoudílný a jeho horní část lze vyklopit do několika poloh. Pokud chcete kabinu uzavřít úplně, můžete přidat textilní kryty dveří, nebo zadní stěnu kabiny.

No a na drobnosti se hodí celá řada zavazadel. Ty můžete umístit do kabiny, na dveře, na zadní přihrádku. Tam lze umístit i objemný kufr a držák náhradního kola. No a pak už můžete vyrazit na Dakar stejně jako to letos s Wildcatem udělá Pepa Macháček.

Limitované edice

Pokud po Wildcatu koukáte, mrkněte se i na limitované edice, které jsou v modelové řadě 2013, k dispozici jsou zajímavé barevné varianty.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz