fotka

Quadrax - nejen kvalitní boxy

  • vydáno: 24.10.2012
  • autor: Matěj Oliva, Foto: ASPGroup

Čtyřkolka svádí k cestování a expedicím, na kterých potřebujete úložné prostory. Novinkou na trhu je značka Quadrax, která nabízí hodně zajímavý sortiment nejen zavazadel na čtyřkolky.

Firma Quadrax pochází z Kanady, tedy země čtyřkolkám zaslíbené a soustředí se především na odolné a hlavně zajímavě řešené boxy a příslušenství pro ATV. Všechny boxy jsou samozřejmě odolné proti vodě, takže ani převrácení do brodu vás nemusí nijak trápit.

Tím to ale nekončí, například Max Ride Cargo Box je kombinovaný se sedačkou pro spolujezdce. Ten má k dispozici i opěrky pro ruce, pohodlné držáky, které lze navíc kombinovat s vyhříváním. V kufru je vnitřní LED osvětlení, vzadu LED brzdová světla a na zadní straně držák SPZ, která tak není na ráně a zůstane čistá.

Zadních boxů je na trhu opravdu hodně, s těmi předními je to už horší, kor s těmi, které mají držet, nesnižovat zorný úhel jezdce a nehyzdil vašeho miláčka. I přední box od Quadraxu je z kvalitního plastu, který je odolný i při převrácení stroje. Zajímavé je řešení předního víka, které po odklopení slouží jako piknikový stolek.

Důležité je obutí

Stejně jako obutí kol čtyřkolky je důležité i obutí jezdce. Boty Quadrax extreme ATV jsou vybavené pohodlnou a kvalitní podešví Vibram, kterou používají prestižní výrobci trekové obuvi. Jsou vyrobené ze silné kůže. O bezpečnost se starají tři přezky, které drží vaší nohu za jízdy i při případném pádu. Špička boty je vyztužena ocelí a palec si jen tak neukopnete.

Ať na ní neprší

Posledním doplňkem, který nás zaujal je silná odolná plachta od Quadraxu. Ta je dost velká, aby zakryla i velkou čtyřkolku, je odolná nejen proti vodě, ale i proti UV záření. Pokud tedy občas parkujete venku a nechcete mít vodu v celém stroji a zároveň vybledlé plasty a sedlo, svůj stroj raději schovejte pod plachtu, tahle rozhodně není špatná.

Dovozcem Quadraxu je společnost ASP Group.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz