fotka

Představujeme - Drift HD Ghost

  • vydáno: 27.11.2012
  • autor: quadweb.cz

První akční kameru standardně vybavenou obousměrným WiFi dálkovým ovládáním s LED a záznamem ve smyčce řeší tak starou otázku: “Je to zapnuté?”

LONDÝN/PRAHA, 7. listopadu 2012

Společnost Drift Innovation, nositel několika ocenění a jeden z největších inovátorů na poli akčních sportovních kamer,uvádí na trh Drift HD Ghost nejvybavenější a současně nejsnáze ovladatelnou akční kameru. S několika unikátními funkcemi jako jsou první obousměrné dálkové ovládání s LED signalizací, záznam a označování videa v nekonečné časové smyčce a vestavěný 2-­‐palcový LCD displej s Gorilla Glass® je Drift HD Ghost nejlepší nabídkou na trhu. Na rozdíl od jiných akčních kamer, které pro některé pokročilé funkce potřebují další doplňky a příslušenství, Drift HD Ghost obsahuje již v základu vše, co potřebuje vyznavač akčních sportů k záznamu videa s profesionální kvalitou. Díky jednoduchému nastavení a připevnění kamery je kamera připravena k použití ihned po rozbalení.

Drift Active StatusTM obousměrné dálkové ovládání (WiFi) s LED signalizací

Drift HD Ghost je jediná akční kamera, která je dodávána s dálkovým ovládáním s LED signalizací a páskem pro jeho připevnění na zápěstí. Z každého úhlu dobře viditelné LED diody, umístěné na dálkovém ovládání, barevně signalizují režim kamery: video, foto, foto sekvence nebo foto dávka. Pomocí dálkového ovládání lze rovněž přepínat režim kamery, spouštět/zastavovat záznam videa a fotografovat ze vzdálenosti až 10m. Díky tomu šetříte baterii a místo na paměťové kartě, takže nezmeškáte ani záběry na konci dlouhého dne. “Několik let se hledalo řešení problému, který mají sportovní nadšenci pokaždé, když vyslovují otázku:‘Je to zapnuté?’“, říká John Rounds, výkonný ředitel Drift Americas. “Drift tento problém konečně vyřešil svým obousměrným dálkovým ovládáním. S dálkovým ovládáním s Drift Active StatusTM LED signalizací vždy víte, zda záznam běží nebo ne. Na některé záběry máte jen jednu šanci a je zdrcující, když ji zmeškáte…”

Drift FlashbackTM označování videa a záznam ve smyčce

V tomto speciálním režimu se video zaznamenává v nekonečné smyčce, díky čemuž je možné uložit zpětně záznam až pět minut staré události. Video se ukládá do paměti kamery a teprve až v okamžiku označení videa uživatelem dojde k uložení videa na paměťovou kartu.

Vestavěný 2-­‐palcový LCD displej s Gorilla Glass®

Displej umožňuje rychlou kontrolu živého záběru kameru ještě před stiskem spouště. Rovněž lze na displeji prohlížet nahraná videa můžete se tak ihned podívat na své akční záběry a sdílet je s ostatními. Navíc je displej zakryt ochranným sklem Gorilla Glass®, takže je téměř nemožné jej i v nejextrémnějších podmínkách poškrábat. Drift také nabízí i spoustu doplňků ke kamerám a i slabší brášky nové kamery Ghost

Cena je stanovena na 8890 Kč s DPH, kameru bychom měli mít skladem těsně před koncem listopadu. Do vánoc se k nám dostane omezené množství, jsme připraveni přijímat rezervace na email: Info@aligatoravs.cz

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz