fotka

Lov na zombie s Kawasaki

  • vydáno: 7.5.2013
  • autor: Matěj Oliva

Velmi zajímavou prezentaci strojů Teryx zvolila v USA Kawasaki, která pojala vyjížďku s novými side-by-side jako přípravu na zombie apokalypsu, která nás jistojistě čeká.

Vše začalo cestou terénem, kde bylo možné naplno vyzkoušet schopnosti dvouválců pod kapotami nových Teryxů. K dispozici byly dvoumístné i čtyřmístné verze a to ve variantě EPS i bez posilovače.

Stroje ukázaly, že si poradí s těžkým terénem, ale dokáží poskytnout i pohodlí, které na dlouhé cestě při lovu zombíků rozhodně není od věci. Výborně fungoval nejen silný motor, který je proslavený ze čtyřkolek, ale i podvozek, který zvládl kamenité sjezdy stejně jako rychlou jízdu po lese.

Samotný lov pak neprobíhal futuristickými zbraněmi, ale postaru klasickým lukem. Jak s ním zacházet ukázal novinářům Kevin Wilkey – mistr světa v lukostřelbě. Ono se ale nejednalo zase tak o klasické zbraně, protože k těm mají moderní kladkové luky hodně daleko.

Zombíci byly povražděni a svět se vrátil do rovnováhy, každopádně pokud budete mít někdy problém s nemrtvými, můžete to řešit třeba s lukem a šípy v Kawasaki.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz