fotka

Arctic Cat představil další 3 novinky!

  • vydáno: 12.12.2010
  • autor: Matěj Oliva

Sotva utichl potlesk po představení novinek pro sezonu 2011, jsou tu další tři novinky, tentokráte menších objemů.

Arctic Cat 350 4x4

Není žádným tajemstvím, že Arctic Cat na svým maloobjemových modelech spolupracuje s Kymcem. Z této spolupráce vzešel i tento model. Od tohoto modelu si AC slibuje opravdu velké prodeje a očekává se, že by tento stroj mohl být nejprodávanějším strojem značky. Cenovka pro spojené státy bude 5499 dolarů. Rozhodně se ale nejedná pouze o Kymco s jinými polepy. Arctic Cat má vlastní design, který je velice podobný větším modelům. Palubní deska rovněž pochází od větších sourozenců.

Čtyřkolka je vybavena velkým sedlem pro dva jezdce a dvěma nosiči. Má nezávislé zavěšená zadní kola a předek na dvojitých A ramenou. Díky pohonu na všechna čtyři kola bude moci konkurovat i Yamaze Grizzly, která dosud okupovala tento segment trhu. O pohon se bude starat vzduchem a olejem chlazený jednoválec.

Arctic Cat 425 4x4

Model 425 by měl nejen svou cenou 5999 dolarů konkurovat Polarisu Sportsman 500 HO. Design i plasty jsou totožné, jako u modelu 350, stejně jako palubní deska. Na rozdíl od 350 pohání čtyřkolku kapalinou chlazený jednoválec o objemu 443ccm plněný vstřikováním paliva. To by mělo zajistit bezproblémové starty za každého počasí. Stejně jako třístovka i 425 je vybavena nezávislým zavěšením všech kol a pohonem 4x4.

Arctic Cat XC 450i

Zatímco předchozí modely měly zcela nový design, model XC už jako by z oka vypadl Maxxeru od Kymca. Konec konců design je to povedený. Arctic Cat přidal drobnou inovaci přední masky, logo na přední rám a kola, no a samozřejmostí je jiná barva a polepy.

O pohon se stará kapalinou chlazený jednoválec plněný vstřikováním. Čtyřkolka má nezávislé zavěšení všech kol a pohon 4x4. Měla by tedy zastávat roli čtyřkolky pro zábavu, za kterou můžete zapřáhnout vlek, nebo zapojit radlici. Hlavně vás ale bude bavit v těžším terénu i na motokrosové trati.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz