fotka

Nové Arctic Caty s Volantem

  • vydáno: 19.8.2013
  • autor: Matěj Oliva

V segmentu čtyřkolek představil Arctic Cat především inovovanou pětistovku. To mezi side-by-side by to mělo být už podstatně zajímavější, máme tu novinky pro práci i zábavu.

Arctic Cat Prowler 500 HDX

Pro popojíždění na farmě, nebo uklízení sněhu většinou bohatě stačí dobře zpřevodovaný jednoválec, který dokáže i s pracovním autíčkem pořádně hnout. K dispozici budou hned tři varianty – HDX, HDX XT a HDX Limited. Varianty se liší především variabilitou a možností transformace nákladového prostoru. Model XT má navíc hliníková 14“ kola a můžete ho dostat v zelené, nebo modré metalíze.

O pohon se stará kapalinou chlazený jednoválec 443ccm. Nechybí samozřejmě náhon 4x4 a uzávěrka předního diferenciálu.

Arctic Cat Wildcat 4

Wildcat pro čtyři je na trhu jen chvíli a už se dočkal svých prvních inovací. Nově je k dispozici na pneumatikách Maxxis Bighorn, ty sice nemají extra dobré jízdní vlastnosti, ale jsou odolnější než většina konkurence a to se na side-by-side, které ke gumám není moc šetrné hodí.

Wildcat 4 je vybaven tlumiči FOX, které nahradily původní Walker Evans. Motor má slušných 93 koní a to v kombinaci s dlouhou stavbou a nízkým těžištěm může znamenat velmi zajímavé svezení. Čtyřmístná verze rovněž dostala posilovač řízení a přepracovanou brzdovou pumpu pro vyšší účinnost brzd.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz