fotka

Novinky z AIME Expa 2013

  • vydáno: 22.10.2013
  • autor: Matěj Oliva

V USA se každoročně koná zajímavá výstava zaměřená na motorky a čtyřkolky. My jsme pro vás vybrali to nejzajímavější, co jste mohli pro čtyřkolky na výstavě najít.

Yamaha Grizzly 700 Utility Package

Pokud neradi dokupujete příslušenství a raději máte vše připravené na stroji, budete mít radost z možnosti zakoupit novou Grizzly s balíčkem Utlity Package, který obsahuje vše, co můžete v terénu potřebovat. Na Yamaze je namontovaný pevný přední nárazník, přídavná světla, prodloužený přední nosič, naviják Warn a textilní kufr. K nám se bohužel tato verze pravděpodobně nikdy nepodívá.

Yamaha Viking v loveckém

Stejně jako si ke Grizzly budete moci pořídit tovární balíček pro každý terén, můžete si nové UTV Viking dovybavit kitem Hunting, který připraví váš stroj na lovecké výpravy. Stroj je kompletně oblečen do maskovací barvy a to včetně sedaček. Dále je tu přední a zadní sklo, chybět nemůže ani střecha a zvětšené ložní prostory z tvrdých plastů.

Poloosa do bahna

Firma Monster připravila speciální poloosy připravené pro jízdu v extrémním terénu a hlavně v bahně. Jsou zesílené pro náročnou zátěž a hlavně chráněné před zničením v bahně, kde klasické poloosy trpí.

Kali Shiva Carbon helmet

Přileb je na trhu sice dost, ale tato novinka přeci jen vyniká. Má totiž extrémně nízkou hmotnost, která nepřesahuje jeden kilogram, takovou hmotností se může pochlubit jen pár přileb. Navíc je díky využití karbonu menší než kompozitové a plastové přilby.

Voyager GPS

Pokud potřebujete opravdovou offroadovou navigaci do každých podmínek, je tu pro vás novinka od firmy Voyager. Navigace sice nenabízí barevný displej a podobné vymoženosti, zato se dá ovládat v rukavicích, je extrémně odolná, ukazuje nadmořskou výšku, teplotu, kompas a mnoho dalšího.

Gibbs Quadski

Na tomto stroji vás nic nezastaví, dokáže překonávat terén na kolech, ale nebojí se ani rychlé jízdy po vodní hladině. Teď je tu konečně produkční stroj, jakmile budeme mít od Quadski více informací, určitě je na Quadwebu najdete.

Ostré RZR od Driven Oils

Značka výrobce olejů Driven Oils u nás není moc známá, ale o tu tady vlastně ani nejde. Na jejím stánku bylo totiž zatraceně ostré RZR 1000 připravené na závody. Uznejte sami.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz