fotka

Proti sněhu s Kymcem

  • vydáno: 14.11.2013
  • autor: TZ - Kymco

Štěstí přeje připraveným! A jelikož se zima kvapem blíží, představuje KYMCO již nyní novou sněhovou radlici ovládanou pomocí navijáku. Díky dvěma různým adaptérům je možné touto radlicí vybavit všechny modely čtyřkolek Kymco s pohonem 4x4!

Motocyklová sezona je téměř u konce, a tak je nejvyšší čas začít s přípravou na zimní období. Nechávat věci na poslední chvíli se nevyplácí, proto je nyní vhodný čas na pořízení kvalitní sněhové radlice, jejíž předností je nejen příznivá cena, ale především snadné ovládání zdvihu za pomoci navijáku! Silný naviják se stal téměř standardní výbavou všech kvalitních ATV, ať již formou základní výbavy či jako bonusové zvýhodnění v rámci prodejních akcí. A většina majitelů čtyřkolek s pohonem 4x4 si život bez navijáku nedovedou představit, což nyní platí dvojnásob!

Nová sněhová radlice Kymco s celkovou šířkou 140 cm je vyrobena v EU z vysoce kvalitního ocelového plechu s bočními výztuhami. Instalaci na ATV zajišťují dva typy nosných adaptérů, které pokrývají celé spektrum modelů čtyřkolek Kymco s pohonem 4x4. Výhodou je, že adaptér může zůstat na vašem stroji libovolně dlouho, tedy i v letním období, aniž by Vás jakkoliv limitoval. První typ adaptéru je určen pro modely MXU 400 a 450i, druhý je naopak vhodný pro montáž na všechny modely MXU 500, MXU 550i a konečně i pro MXU 700i.

Hlavní výhodou nové radlice Kymco je snadné a citlivé ovládání zdvihu díky dlouhému závěsu s kladkou, která je vhodná pro všechny typy tažných lan. Součástí setu je kovový doraz zabraňující deformacím plastů, přední část radlice disponuje odpružením proti překlopení v případě nárazu na pevnou překážku. Novinka nabízí boční sklon hned v pěti polohách, rychloupínací čepy pro snadnou montáž i demontáž a seřiditelný upínací popruh na přední nosič. V sadě obdržíte jak ocelový tak i gumový břit, praktické je též aretační táhlo, které využijete při přejezdech po pozemních komunikacích.

Kompletní set radlice včetně hlavního adaptéru a montážního materiálu je již nyní v nabídce za velmi příznivou cenu 14 750 Kč včetně DPH, radlice je vyhotovena v černém provedení práškového laku. Všechny radlice jsou momentálně dostupné skladem, pro více informací se obraďte na vašeho prodejce Kymco.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz