fotka

Polaris představil limitky 2014

  • vydáno: 9.1.2014
  • autor: Matěj Oliva

Ačkoliv už teď je jasné, že většina limitovaných edic se na český trh a pravděpodobně ani do Evropy vůbec nedostane, stojí za to si ukázat, co Polaris pro své zákazníky připravil.

Polaris Sportsman XP 850 EPS – Blue Fire

Tady nemusíte příliš litovat, jedná se jen o novou metalickou modrou barvu, vše ostatní je v sérii.

Polaris Ranger XP 900 EPS - Blue Fire

Stejně jako u Sportsmanu, i vlajková loď pracovní řady Ranger dostala pouze speciální modrý metalický lak.

Polaris RZR 570 EPS - White Lightning Trail

Mnohem zajímavější je nejmenší RZR, to dostalo kromě speciální bílé barvy, která je nejen na kapotách, ale i v interiéru posilovač řízení a větší úložný box. Navíc je tu také systém brzdění motorem.

Polaris RZR 800 - Walker Evans LE

Jak už název napovídá, tady půjde hlavně o tlumiče od značky Walker Evans. Ty jsou barevně sladěné s designem stroje, který dodala také tato značka. Červená je tak na pružinách, laku, ale i v interiéru.

Polaris RZR S 800 EPS – FOX White Lightning

Další tlumičovou edici má na starost Fox. O odpružení se starají tlumiče Fox Podium X 2.0 barevně sladěné se strojem. V interiéru najde řidič nové ergonomické sedačky. K tomu LED světla a zvětšený nákladový box.

Polaris RZR XP 1000 EPS - Black Pearl

A konečně se dostáváme k tomu nejzajímavějšímu – nejsilnějšímu RZR všech dob. Bohužel vše je jen v laku. Stříbrná ramena, speciální černě perleťová barva a další detaily. Ale vypadá pěkně, to se musí nechat.

Polaris RZR XP 1000 EPS - Matte Nuclear Sunset

Stejně jako Black Pearl i Nuclear Sunset je čistě stylová záležitost. Matná oranžová se usídlila na kapotách i v interiéru, ramena jsou stříbrná a kola v černé barvě.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz