fotka

John Deere inovoval modelovou řadu

  • vydáno: 16.3.2014
  • autor: Matěj Oliva

Spojené státy momentálně prožívají doslova UTV šílenství a všechny místní značky chrlí každý rok větší novinky. Pozadu nezůstává ani zelenožlutá továrna s jelenem ve znaku, která se zaměřuje tradičně spíš na pracovní stroje.

John Deere vychází vstříc hlavně lidem a firmám, které využívají jejich UTV pro práci, ať už se jedná o stavaře, farmáře, nebo městské údržbáře. Inovace pro rok 2014 se tak týkají hlavně práce. Myslí se ale i na bezpečnost a všechna UTV dostávají novou ochrannou konstrukci.

Místo klasických sítí ve dveřích (které lze podle továrny ovládat jednou rukou) můžete na všechna UTV nyní dokoupit pevné dveře s klasickou automobilovou klikou. Nové jsou navijáky, které nabraly na síle a utáhnou o 1500 liber více (4500).

Těžká řada (625i, 825i a 855D) dostala nový digitální panel, který vám ukáže vše, co můžete při jízdě potřebovat. Pracovalo se i na brzdách, které jsou na všech modelech účinnější.

Všechny UTV budete moci koupit v camo barvě, tmavě zelené, černé, nebo klasické kombinaci světle zelené se žlutými koly. S dostupností na našem trhu to ale asi bude slabší.

Další články z rubriky:

    Copyright © 2010-2020 Quadweb.cz