fotka

Motomedia Rallye v Chorvatsku

  • vydáno: 26.5.2014
  • autor: Motomedia, s.r.o.

Připravili jsme pro vás čtyřdenní navigační Rally jen kousek od jadranských pláží. Vaše rodina se může poslední červencový týden vyhřívat u moře a užívat komfortu nového luxusního hotelu na pobřeží poblíž města Zadar. Vy si zatím prověříte svoji zdatnost a technický stav svého endura či maxiendura a nádherně si zajezdíte v kamenitých terénech hor a lesů Chorvatska.

Závodit můžete na lehké i cestovní motorce, čtyřkolce, nebo v side-by-side. Nebojte se extrémních terénů, ale počítejte s dávkou kilometrů, které u nás rozhodně v terénu nenajedete. Zažijete jízdu údolími řek, výjezdy do hor i dlouhé hřebenové cesty.

Video z najíždění tratí závodu

Nezmeškejte levnejší startovné! Už jen týden máte možnost využít levnější startovné, platí pouze pro přihlášené do konce května! Neváhejte tedy a zažijte to pravé dobrodružství, které u nás nezažijete. Vše připravené zkušeným teamem Cestoffka.cz a Motomedia. Nebude chybět servisní zázemí, asistence na trati a samozřejmě ubytování se vším komfortem. Tak neváhejte a zažijte s námi atmosféru Dakaru!

Ubytování závodníků bude v 3* hotelu na pobřeží s klimatizovanými pokoji. U hotelu je velký prostor pro závodní depo i parkování aut. V okolí hotelu je několik restaurací a hotel se nachází 2 minuty chůze od písečné pláže.

Popis trasy, soutěžních kategorií i další detaily najdete na adrese www.motomediarallye.cz.

Cena startovného při zaplacení do 31.5. – 9.900,- Kč 360 EUR

Cena startovného při zaplacení po 31.5. – 11.900,- Kč 433 EUR

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz