fotka

SMC Jumbo 720 EFI dorazilo do ČR

  • vydáno: 28.5.2014
  • autor: TZ Journeyman

Dlouho očekávaná novinka, která srazila ceny karburátorového Jumba na minimum je konečně tady. První kusy SMC Jumbo s elektronickým vstřikováním jsou u nás a to rovnou ve dvou verzích.

Na první pohled novinku prozrazuje jen nápis Efi na plastech. Design Jumba se nezměnil a to je vlastně dobře, je povedený, funknční a hlavně prověřený léty jízdy. Takže proč ne. To nejdůležitější se tak událo uvnitř. Motor, který nově plní vstřikování od Delphi disponuje výkonem 39,5 kW a krouťákem 60Nm. v otevřené verzi. Zbytek techniky zůstává stejný.

Co je ještě vidět na první pohled jsou kola. Ta jsou černá z plechu a po dlouhé době jsou pneumatiky Bighorn nahrazeny gumami Duro Powergrip, které mají velmi podobný dezén a jsou proslulé svou dlouhověkostí. Pokud ale přeci jen budete chtít Maxxisky, stačí si připlatit za litá 14" kola, konkrétně 8 990,- Palackých. Za podstatně příjemnější příplatek 1,- Kč si můžete pořídit naviják.

No a na závěr to nejdůležitější - cena. SMC Jumbo 720 EFi bude stát v základní verzi 169 990,- Kč, za prodlouženou verzi pak dáte 179 900,- Kč. Na podrobný test se můžete těšit už příští týden!

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz