fotka

Intermot 2014: Čtyřkolky

  • vydáno: 3.10.2014
  • autor: Matěj Oliva, Foto: Jan Altner

Už jsme si za posledních pár let zvykli, že velké veletrhy moc čtyřkolkových novinek nepřináší, no a bohužel letošek zatím není výjimkou, i když dva nové stroje jsme mohli v Kolíně obdivovat.

Can-am Spyder

Poprvé jsme naživo mohli obdivovat zbrusu nový roadster Spyder, který přinesl zbrusu novou koncepci. Je tu nový rám, nová světla, nový motor, no zkrátka jediné, co zůstalo jsou tři kola. No a naživo vypadá stroj ještě agresivněji a propracovaněji, než na fotkách.

Kmyco UXV 450

Nový náklaďáček od Kymca byl už sice v USA představen již dávno. V Evropě se představil teprve letos. A zatímco konkurence se honí za výkonem, velkými objemy a nosností, Kymco inovovalo jednoduchý malý stroj pro dvě osoby s kapalinou chlazeným jednoválcem o výkonu 33 koní. Má samozřejmě náhon 4x4 a uzávěrku, takže terénu se bát rozhodně nemusíte.

Zajímavé řešení dalo Kymco do kabiny, kde je nastavitelný volant, díky kterému se dá dobře nastupovat a jezdec má maximální pohodlí a dobrou ergonomii. Na test bychom nové Kymco měli dostat v brzké době.

Can-am Outlander 450

Na Intermotu se ukázala také další novinka od kanadského výrobce - malý Outlander, který jsme dosud mohli obdivovat jen na fotkách v USA. Jednoduchý malý stroj s náhonem 4x4 ukazuje, že pro zábavu, práci, ani nějakou tu expedici není třeba litrový objem.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz