fotka

Čtyřkolky na Motosalonu v Letňanech

  • vydáno: 6.3.2015
  • autor: Matěj Oliva, Foto: František Chobot, Matěj Oliva

Čtyřkolky jsou zdá se opět na vzestupu, alespoň podle toho, co můžeme vidět na výstavě Motosalon v pražských Letňanech. Návštěvníci zde mohou vidět horké novinky, které mají v Čechcách premiéru. Nechybí ale ani příslušenství.

Can-am

Kanadská značka dovezla tři letošní novinky. Na nejvyšším pódiu je vidět tříkolka Spyder, o které jsme už psali zde. Dále na stánku uvidíte Can-am Maverick Turbo a Outlander 500. Všechny novinky nás čekají hned po výstavě do redakčního testu, tak si je nenechte ujít.

ASP Group

Na stánku ASP Group můžete vidět hned trojici horkých novinek. Poprvé se v ČR představil nový Arctic Cat XR. Dále je tu Arctic Cat Wildcat Trail a hlavně nové litrové TGB, na které jsme opravdu dlouho čekali. Nechybí samozřejmě ani příslušenství a celá modelová řada Arctic Catu a TGB.

ASP Group také převzala značku Linhai, kterou v Letňanech můžete také vidět. No a to není všecho, naživo také můžete vidět Access Max 750.

Kymco

Na stánku Kymca se poprvé v Čechách představila nová sedmistovka. Test MXU 700 si můžete přečíst zde.

Journeyman

Na výstavu Motosalon se přesunula značka Journeyman, která ukázala kompletní modelovou řadu v čele s X8 EPS.

Závodní čtyřkolka Zdeňka Poláčka

Na výstavě nemohou chybět ani závodníci. V Letňanech jste mohli získat plakát a podpis Zdeňka Poláčka, který zde předvedl svou mistrovskou techniku, která ho dovezla k loňskému titulu.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz