fotka

Gladiator X5.25 Anniversary Edition

  • vydáno: 2.4.2015
  • autor: TZ Journeyman

Čtyřkolky Gladiator jsou v ČR a SR dlouholetými lídry na trhu a dovozce Journeyman i továrna CF Moto jsou na tento fakt patřičně hrdí. Při příležitosti 25. výročí továrny CF Moto a ocenění Journeyman jako jednoho z nejlepších importérů CF Moto na světě, jsme jako poděkování pro naše zákazníky přichystali naprosto jedinečnou číslovanou limitovanou edici legendárního modelu Gladiator X5!

Tento první Gladiator nové éry CF Moto se stal veleúspěšným nástupcem starších modelů a dlouho se držel na výsluní popularity. S příchodem EFI verzí model X5 na čas zmizel do ústraní, aby se mohl nyní vrátit v naprosto jedinečné a přísně limitované edici pod názvem GLADIATOR X5.25 Anniversary Edition !

Fantastická výbava, punc jedinečnosti a hlavně neskutečná cena – to jsou hlavní důvody, proč tento „sváteční“ model musíte mít.

Limitovaný GLADIATOR X5.25 Anniversary Edition je kompletně vybavený pracovní stroj vyvedený v elegantní černé barvě s černými doplňky a speciálními výročními číslovanými polepy. K běžné plné výbavě dostanete opravdu pořádný „balík“ výročních dárků v hodnotě mnoha tisíc korun!

Standardní výbava:

Silný naviják 3000 lbs, homologované tažné s el. zásuvkou, elegantní černá kola s 6-ti plátnovými šípovými odolnými pneu, masivní nosiče

Výroční výbava GLADIATOR X5.25 Anniversary Edition:

Kvalitní praktický kufr Kolpin Rear Cargo bag, špičková 100% nepromoková a větruodolná motobunda se zimní vložkou Neowell/Journeyman, kvalitní španělská cross přilba SHAD, hodnotný dárkový balíček CF Moto (stylová USB, čepice, triko/košile...)

Hodnota výroční výbavy činí bezmála 13.000,- Kč a toto vše máte od nás k limitovanému Gladiatoru X5.25 ZDARMA !!!

A to nejdůležitější nakonec – limitovaný GLADIATOR X5.25 může být váš za pouhých 129.990,- vč. DPH, dostupný je samozřejmě i oblíbené prodloužené verzi „A“ (139.990,- vč. DPH)

Samozřejmostí je nadstandardní 3-letá záruka, celorepublikový servis a skladová dostupnost levných náhradních dílů!

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz