fotka

Can-am představil Outlander 570 L

  • vydáno: 28.6.2015
  • autor: quadweb.cz

Ještě jsme nestihli být nadšení z nové pětistovky, kterou jsme na jaře testovali a kanadský Can-am už představil nástupce s novým dvouválcovým agregátem a to hned v několika variantách.

Může a nemusí být náhoda, že objem nového agregátu je stejný, jako u Polarisu, který má ve své produkci jednoválec 570. Nový motor od žlutých je samozřejmě původem z rakouské továrny Rotax a jeho výkon 48 koní. V nabídce i nadále zůstane i motor 450. Prohloubí se tak rozdíl mezi nejmenším jednoválcem a prvním dvouválcem. Zní to celkem logicky.

Outlander 570 L LE

Outlander 570 bude nabízen v několika zajímavých provedeních. První variantou je LE. Kromě posilovače řízení, který je stejný, jako na současné pětistovce je tu několik doplňků, které na čtyřkolce může zákazník získat se zvýhodněním oproti samostatnému nákupu. Je to například upravené sedlo, nebo nárazníky.

Outlander L Mossy Oak Hunting Edition

Loveckou edici také není třeba dlouho představovat. V nabídce je pouze v camo barvě. Z doplňků je nejzajímavější držák zbraní, držák nářadí a průzkumné přídavné světlo.

Outlander L X mr 570

Bahenní speciály jsou zejména v USA velmi populární. Přímo od výrobce si je ale koupíte jen u Arctic Catu, nebo Can-amu. Dosud byly v nabídce jen velké objemy, 570 ale ukazuje, že na jízdu v bahně nutně nemusíte mít litr. Někdy rozhoduje třeba nízká hmotnost. I 570 má vše, co potřebujete pro brodění. Základem jsou pořádné gumy, zvednutý podvozek, no a v neposlední řadě vyvedené sání a odvětrání variátoru co nevýš.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz