fotka

10 čtyřkolek budoucnosti

  • vydáno: 9.7.2015
  • autor: ATVRider.com

Ať se nám to líbí, nebo ne, trh se čtyřkolkami je v úpadku. Novinek je pomálu a i když se občas objeví něco šíleného, chybí tu ty pravé legendy, které vytváří až čas. Podívejte se, jak vidí budoucnost čtyřkolek portál ATVRider.com. Jo a berte to dost s rezervou!

KTM UTV

Rakouská značka dělala jedny z nejlepších čtyřkoek, po kterých i po ukončení výroby touží nejeden závodník. Vyrábí ale i auta, no a když se to dá dohromady, mohla by vzniknout ta nejpekelnější bugyna, kterou kdy kdo viděl.

Yamaha Grizzly 850 XC

Legenda mezi pracovními čtyřkolkami už nějakou dobu chátrá. My to ale vidíme jasně. Dvouválec osmpade, nový podvozek, širší stavba a může znovu deklasovat konkurenci.

Honda Rincon 750

Populární pracák s automatickou převodovkou, ale už trochu zastaralým motorem by si zasloužil osvěžit.

Can-am Renegade 1000 Turbo

Kanadská značka už má jednu z nejlepších čtyřkolek historie, má i side-by-side s litrovým motorem. Tak co to dát dohromady?

KTM XC 300 2T

O sportovních čtyřkolkách KTM už tu byla řeč. Kromě nich ale KTM dělá i skvělá dvoutaktní endura v čele s třístovkou. Tak co to dát dohromady? Výkon čtyřtaktní 450 a k tomu muší váha.

Yamaha Banchee

A s KTM by mohla závodit slavná Yamaha. Ta už také není ve výrobě a přiznejme si, že nám všem chybí. Je to ta nejdivočejší věc, kterou můžete ve čtyřkolkářském světě poznat.

Honda CRQF 450

Honda má výborný motokrosový motor, zkušenosti se čtyřkolkami a zajímavou elektroniku. Co to dát dohromady?

Suzuki Samaraj

Suzuki se pořád do světa UTV nějak nehrne. A je to škoda, má zkušenosti s malým offroadem, tak co do něj dát sedmpade z Kingquadu, trochu ho odlehčit a začít zatápět konkurenci?

Yamaha Raptor 250 R

Dvěpade Raptor se samozřejmě už nějakou dobu vyrábí, ale s vydechlým vzducháčem je to spíš nářadí pro začátečníky. Proč by tedy Yamaha nemohla vzít rám z velkého Rka a dát do něj motokrosovou dvěpade?

Návrat Suzuki LT-R

Nebylo nejlehčí, nejvýkonnější, ani nejhezčí, ale mělo od všeho něco a vynikalo hlavně svou spolehlivostí. Bohužel i slavný Quadracer postihla krize a zmizel ze světa. Kéž by se někdy vrátil.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz