fotka

Robby Gordon bude pracovat pro Arctic Cat

  • vydáno: 26.8.2015
  • autor: quadweb.cz

Legendární americký závodník, který si dokázal získat srdce diváků především svými divokými kousky a nehodami se spojil s jednou z největších značek vyrábějíchch čtyřkolky na světě. Americký Arctic Cat bude využívat jeho znalostí a zkušeností při vývoji nových strojů.

Generální ředitel Arctic Cat Christopher Metz k tomu řekl: "Naše partnerství by mělo stanovit nové standardy pro inovace a vývoj našich strojů. Budeme spolupracovat při vývoji v rámci dlouhodobého plánu vývoje společnosti Arctic Cat."

"Hledali jsme partnerství s firmou, která sdílí naši vášeň pro vytváření nových trhů s nevyužitým potenciálem," říká Gordon. "Arctic Cat dokonale maplňuje naše představy. Jsme rádi, že našich cílů můžeme společně dosáhnout. "Robby Gordon původně své jméno spojoval s Polarisem a neslo ho side-by-side RZR. Nyní můžeme očekávat, že se bude podílet především na vývoji Wild Catu.

Robby Gordon má 30 let zkušeností s navrhováním a rozvojem závodních strojů. Jeho závodní zkušenosti jsou až neuvěřitelné: NASCAR, IndyCar, TransAm, International Motor Sports Association (IMSA), International Race of Champions (IROC) a Rallye Dakar. Gordon získal sedm mezinárodních titulů v terénu a třikrát vyhrál Baja 500s. Vytvořil také (SST) sérii Stadium Super Truck.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz