fotka

Arctic Cat ukázal první novinky

  • vydáno: 31.8.2015
  • autor: quadweb.cz

Už je nejvyšší čas ukázat, na čem se budeme moct od jara vozit a kam se bude ubírat směr vývoje čtyřkolek. Po Polarisu, který se celkem činil začíná své novinky odhalovat i další americký výrobce - Arctic Cat.

Wildcat

Na klasickém Wildcatu se moc zásadních změn neudálo. Motor nabral 5% výkonu a mírně se zvýšily dráhy odpružení. I tak ale Wildcat pořád patří ke špičce v kategorii sportovních bugyn.

Wildcat X SE

Především pro severní Ameriku je určena limitka Wildcatu, který dostal několik hliníkových doplňků, pískový lak, střechu a sportovní kola.

Wildcat Trail Special Edition

I nejmenší Wildcat určený i pro čtyřkolkové trasy dostal svou limitovanou edici. Ta je postavená především na designu, který se alespoň podle nás povedl na výbornou. Přebarvená jsou kola a samozřejmě i celá karoserie malé bugyny.

Arctic Cat XR 450

V USA se model XR prodává pod názvem Alterra, ale jde o totožný stroj, který se letos dočkal nového agregátu. Výrobci se pomalu přestávají honit za výkony a motory o objemu okolo 500ccm se zdají být pro běžného čtyřkolkáře ideální. Po Polarisu tak přichází i Arctic Cat s kapalinou chlazeným jednoválcem o objemu 450ccm. Další parametry zatím bohužel nejsou známy.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz