fotka

Připravte se na zimu se Cycle country

  • vydáno: 28.10.2015
  • autor: quadweb.cz

Plastem do sněhu! Radlice je věčné zimní téma – jedni přísahají na plech, druzí nedají dopustit na plastové odrůdy. Ať už patříte mezi ty první, nebo ty ostatní, máte další téma k přemýšlení a k debatě u piva.

Plechem to ani u radlic nekončí a stejně jako u krytů podvozků se úplně klidně můžete spolehnout na kvalitní plast.

Konstrukce amerických radlic Cycle Country POLY XT je zajímavá tím, že jde o precizně spočítanou prostorovou polyetylenovou konstrukci – není to tedy tradiční plochý plast nahrazující plech, ale profilovaná struktura s velkou pevností. Pro styk se shrnovanou plochou je spodní okraj zesílený ocelovým břitem, proti adaptéru je radlice navíc odpružená, aby nedocházelo k poškození při najetí na pevnou překážku. adapter-uni-midmountOvládání se děje navijákem čtyřkolky jako u ostatních radlic.

Výrobce ujišťuje, že radlice se kromě na sníh všech forem hodí i pro shrnování dalších sypkých materiálů, jako je štěrk, písek, mulč, nebo dokonce i uhlí.

A výhody polyetylénové radlice? Je při práci bezesporu tišší než plechová (prostě nerezonuje při drhnutí o zem), nerezaví působením agresivní soli obsažené ve sněhu a proti plechu přeci jen i při nízkých teplotách vykazuje mírnou flexi, čímž snižuje namáhání rámu čtyřkolky nebo náklaďáčku.cyclecountry-polyblade-all Značku Cycle Country distribuuje prostřednictvím sítě dealerů společnosti Journeyman CZ. Spolu s radlicí se dodává profesionální Heavy Duty adaptér pro všechny typy čtyřkolek. Cena radlice Cycle Country POLY XT je 10 490 Kč včetně adaptéru.

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz