fotka

Vyhřívání palce od SPEEDS

  • vydáno: 10.11.2015
  • autor: TZ MSA

Řidiči čtyřkolek tento problém dobře znají... U většiny prodávaných čtyřkolek se plyn ovládá pravým palcem, což v zimním období často způsobuje nemalé starosti. A v tomto ohledu nepomůžou ani vyhřívané rukojeti, protože se zmrzlým palcem toho mnoho neuděláte. Proto značka Speeds Performance Parts příchází na trh s novým produktem: vyhřívání palcové páčky plynu. Zvlášť praktické na této novince je to, že se dá velice snadno připojit k již stávajícím vyhřívaným rukojetím Speeds.

I přes vyhřívané rukojeti si mnoho řidičů čtyřkolek často stěžuje na zimou otupělý, prokřehlý palec. To byl také hlavní důvod, proč firma Speeds Performance Parts přidala vyhřívání palcové páčky do svého širokého spektra příslušenství. Toto nové vyhřívání, jež nyní rozšiřuje řadu vytápěných rukojetí Speeds, přináší komfort a pohodu nejen v zimních měsících, ale také při každé nepřízni počasí.

Navíc vyhřívání palce Speeds nabízí uživatelům zásadní výhodu, jelikož se dá velice snadno a rychle připojit k řídící jednotce vyhřívaných rukojetí. Většina palcových vyhřívání vyžaduje zvláštní kontrolní systém, který je třeba nainstalovat samostatně. Vzhledem k tomu, že je vyhřívání palcové páčky plynu rozšiřujícím prvkem vyhřívaných rukojetí, je výsledná teplota regulována přes vyhřívané rukojeti, takže nemusíte mít dva řídící či ovládací prvky.

Nový vyhřívaný palec značky Speeds Performance Parts na čtyřkolky, který lze připojit k řídící jednotce vyhřívaných rukojetí, je nyní k dostání za velmi příznivou cenu 19,95 Euro. (Vzhledem k neustálým pohybům bankovního kurzu Koruny uvádíme aktuální ceny v Eurech).

Další informace naleznete na www.speeds.eu či u Vašeho prodejce Speeds resp. Kymco.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz