fotka

Arctic Cat představil další novinky

  • vydáno: 11.1.2016
  • autor: Matěj oliva, Zdroj: ATV.com

Mimo klasický termín představení novinek ukázal další nálož ameický Arctci Cat. A rozhodně nejde jen o nové barvy, nebo kola, čeká vás pár hodně zajímavých novinek.

Arctic Cat XR TRV

Velmi atraktivní design verze XR jsme mohli už v krátké verzi otestovat. Nyní ale konečně přichází i v ČR velmi populární dlouhá verze TRV. Ta má plnohodnotné druhé místo pro spolujezdce, opěrku, masivní madla. K dispozici bude s motorizací 000, 700, 550 a 500 ccm.

Arctic Cat Prowler 500

Ne každý potřebuje pro práci litrový motor a největší mašinu. Své místo na trhu stále mají i měnší náklaďáčky, ke kterým patří Půllitrový Prowler. Jednoválcový motor má dost síly od nejnižších otáček a pro pracovní nasazení je ideální. Na korbu se vejde přes 250 kg váhy a autíčko má samozřejmě plnohodnotný náhon 4x4, takže těžkého terénu se rozhodně bát nemusíte.

Arctic Cat MudPro 1000 SE

Arctic Cat bye před lety první značkou, která uvedla do sériové výroby speciál pro brodění v bahně a velmi rychle si tím získala spoustu zákazníků. Dnes má i v tomto segmentu konkurenci, takže se musí zatraceně snažit. A výsledkem je model Special Edition, který přináší kromě atraktivní grafiky velká kola do bahna, přední nárazník a samozřejmě systém pro jízdu v hlubokých brodech.

Arctic Cat Alterra 90

V nabídce dosud chyběla čtyřkolka pro nejmenší. Ta nyní přichází v pracovním kabátku s devadesátikubíkovým čtyřtaktem. Náhon má jen na zadní kola a nabízí plnohodnotné odpružení i světla. Pro malé čtyřkolkáře je to idelání začátek.

Arctic Cat HDX Crew

Pravým opakem Prowleru 500 je šestimístný náklaďáček HDX Crew, který přináší plnohodnotných šest sedaček při zachování velké korby, na kterou jsme zvyklí u velkých Prowlerů. Dostupný bude v barvách camo a zelené Arctic Cat.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz