fotka

Bad Boy Stampede 900

  • vydáno: 11.5.2016
  • autor: quadweb.cz

Zdá se, že svět začíná prahnout po manuální práci, alespoň to tak vypadá podle nových modelů pracovních side-by-side, které přicházejí na trh. Že se do těchto vod pouští klasické značky se dalo celkem očekávat, ale k tomu přicházejí i zcela noví výrobci, kteří si také chtějí ukousnout něco z pomyslného koláče UTV.

Firma Bad Boy se zabývá především stavbou elektrických bugyn, motokár a podobných záležitostí. S benzínem se při tom moc často nesetkává, ale pracovní stroj Stampede ukrývá ve svých útrobách klasickou spalovací devítistovku, která pohání nezávislý podvozek s pohonem 4x4. O snadné řízení se stará EPS.

Designově nečekejte nic extra odvážné, prostě klasický pracant, který nenadchne, ani neurazí. Stejné je to v kabině. Ta je praktická, dá se mýt wapkou, pojme tři cestující a má držáky na lahve, to je hlavní:-) Za ní je zajímavý prostor, kam můžete uložit třeba nářadí, motorovou pilu, nebo kanystry. Až pak následuje klasická sklápěcí korbička.

Kapalinou chlazený dvouválec je krmený vstřikováním benzínu a produkuje slušných 80 koní, což je u pracovního stroje dostatek. Výkon je přenášen přes klasickou převodovku a variátor. Pohon 4x4 má klasickou uzávěrku předního diferenciálu a rozvodovku vzadu. Všechna kola jsou na A ramenou a brzděná kotoučovými brzdami. Základní cena modelu je v USA 13799$ bez posilovače řízení. V Evropě bychom tak mohli očekávat zhruba 1,5 násobek.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz