fotka

Nikola Motor Company připravuje elektrické UTV

  • vydáno: 29.5.2016
  • autor: quadweb.cz

Elektrické UTV sice není žádná novinka a v nabídce ho má John Deere, Polaris i Can-am, ale jedná se o pracovní vozítka, se terými si moc zábavy neužijete. To s čím přichází Nikola Motor Company bude tak trochu jiná liga, za všechno mluví výkon 520 koní!

Jen si to představte, svištíte si to po trati, žádný hluk, výkon a točivý moment neustále k dispozici... Zatím jde sice jen o počítačové modely a přípravu výroby, ale vzhledem k nastávajícímu elektrickému boomu vypadá takový stroj velmi reálně. Zatím není k dispozici mnoho informací. Z těch technických je o hlavně výkon 520 koní a provozní napětí 400 V.

Chassis je podobné jako u Polarisu RZR 4, ale mělo by být výrazně odlehčené díky hojnému použití hliníku. Podvozek bude špičkový a celý stroj má především sportovní ambice. Cena, dojezd, ani další data zatím nejsou známy.

Další články z rubriky:    Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551

    Warning: file_get_contents(http://motomedia.cz/motodeniknovinkyostatni-redesign.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551
    Copyright © 2010-2016 quadweb.cz