fotka

Honda představila novinky 2017

  • vydáno: 27.6.2016
  • autor: quadweb.cz

Honda se v ČR oficiálně stále prakticky neprodává, ale i tak se můžeme podívat na pár novinek, nebo spíš vylepšení stávajících modelů, které Honda představila v rámci modelové řady 2017.

FourTrax Foreman Rubicon

U Rubiconu se pracovalo především na vzhledu. Čtyřkolka dostala nové plasty, nové lakování a dvoubarevná provedení. Upravené je ale i přední zavěšení. Už v roce 2015 přišel upravený jednoválec 475ccm s unikátní pětirychlostní převodovkou. Rubicon bude k dispozici v barvách: žlutá, červená, olivová a camo. Základní model má manuální převodovku, ostatní pak DCT a připlatit si můžete i za posilovač řízení. V USA bude cena začínat na 8599 dolarech a čtyřkolka bude k dispozici v polovině srpna.

FourTrax Foreman 4x4

Jedna z vůbec nejoblíbenějších pracovních čtyřkolek nejen v USA je poháněna pětistovkou se vstřikováním, má tuhou zadní nápravu s kyvnou vidlicí, stálý pohon zadních kol s možností připojení předku a po stisku tlačítka také možnosti uzávěrky předního diferenciálu. Foreman bude k dispozici ve dvou verzích s posilovačem a bez.

TRX90X

Pro nejmenší závodníky je tu čtyřtaktní devadesátka v designu ostrých závodních Hond. Zajímavé je, že motor o objemu 86ccm nemá klasický variátor ale jednoduchý čtyřstupňový automat, který od malička jezdce učí pracovat s používáním rychlostních stupňů. K dispozici bude v červené a zelené barvě.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz