fotka

Argo Outfitter 8x8 - další level jízdy v terénu

  • vydáno: 3.7.2016
  • autor: Zdroj: ATV.com

Na čtyřkolce, nebo v UTV se dá projet téměř kdekoliv, pokud ale chcete dojet absolutně kamkoliv, potřebujete osmikolku Argo a ideálně letošní novinku Outfitter, která vnáší do segmentu těchto vozítek spoustu zajímavých novinek.

Tyto stroje nejsou ničím novým a jejich výhoda oproti čtyřkolkám tkví především ve velké nosnosti a možnosti překonat jakékoliv bahno, nebo vodu. Když na čtyřkolce dojedete k řece, musíte hledat brod, nebo to otočit, s Argem prostě jen jedete dál. A nezáleží na tom, jak hluboká voda je, tahle mašina totiž plave a pokud se do vody chystáte častěji a nebude vám stačit šnečí tempo pohonu koly, můžete přidat závěsný motor.

I Argo má ale své limity a není radno ho přetěžovat, když naložíte moc lidí a nákladu, naberete vodu, tak už vám nepomůže nic. Do té doby si ale budete užívat relativně slušného pohodlí. Nelze ho samozřejmě srovnávat s RZR 4, ale nákladový prostor Agra je rozhodně praktičtější. Zajímavý je také pracovní prostor řidiče, který je na pravé straně. Vzhledem k tomu, že tahle mašina se do provozu asi jen tak nepodívá, je to celkem jedno...

Video

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz