fotka

Výstava Motocykl po patnácté

  • vydáno: 25.2.2011
  • autor: Matěj Oliva

Ani ne za týden se otevřou brány holešovického výstaviště a vpustí návštěvníky na tradiční výstavu Motocykl. Poté, co tato výstava přišla o většinu oficiálnáích dovozců značek sdružených pod SDA, začala na druhou stranu být mnohem zajímavější pro čtyřkolkáře.

Výstava začíná ve čtvrtek 3.3. a potrvá až do neděle šestého. Otevírací doba je každý den od 10:00 do 20:00, v neděli pak do 17:00. Ceny vstupenek zůstaly stejné jako v loňském roce a dospělý zaplatí rovnou stovku, ale pokud se vám platit nechce, můžete vstupenky vyhrát v naší soutěži. Děti do šesti let a držitelé průkazu ZTP jdou na výstavu zdarma. Zlevněné vstupné je pak za 80.

Co uvidíte

Jak jsem již předestřel, výstava je hodně zajímavá pro čtyřkolkáře. Najdete zde expozici značky Journeyman, která zde představí novou Dinli 800, UTV Gladiator Z6 a SMC Jumbo 700. Uvidíte zde samozřejmě také řadu doplňků a příslušenství. Stánek Journeymanů najdete v pravém křídle průmyslového paláce.

Hned vedle se bude nacházet stánek firmy Dorton, která je pražským prodejcem čtyřkolek. Na jejím stánku kromě samotných stojů najdete i homologační přestavby Borile a RF Moto, dále přilby LS2, boty W2, Kolpin, navijáky Warn, doplňky Goldspeed a mnoho dalšího, včetně krásných žen.

Quadweb

Hned vedle bude tříbarevný stánek Motomedia s prezentací Quadwebu a obou sesterských webů. Sem jste samozřejmě srdečně zváni. Na našem stánku bude stát Polaris RZR-S, můžete zde dostat samolepku našeho webu, vyfotit se s hosteskami nebo se podělit se svými nápady s našimi redaktory. Rádi Vás tu uvidíme.

Naproti Dortonu bude vystavovat firma Emu s kompletní modelovou řadou, včetně populárních side-by-side. Hned naproti najdete čtyřkolky CECTEK na stánku nového dovozce. Ve střední hale můžeme vedle motocyklů Victory očekávat i několik čtyřkolek od Polarisu. Hned o kousek dál si můžete prohlédnout čtyřkolky Sym a zakoupit nějaký ten doplněk a oblečené od Oneal, KBC nebo NZi na stánku firmy Meteorsport.

Nejen ATV

Výstava samozřejmě není jen o čtyřkolkách, najdete tu i věhlasné italské značky jako Ducati, MV Agusta, Husqvarna a nový český šestiválec FGR. Tradičně zde bude také mnoho prodejců příslušenství a vybavení. Levé křídlo vás přenese do světa motocyklových přestaveb, takzvaných customů. V křižíkových pavilonech je expozice Dakaru, kde budete moci vidět i čtyřkolkové speciály našich závodníků.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz