fotka

Motosalon poprvé v Praze

  • vydáno: 26.2.2011
  • autor: quadweb.cz

Před rokem se poprvé ukázal koncept dvou výstav. Prní ročník nové výstavy Motosalon pořádané s podporou většiny oficiálních dovozců motocyklů z SDA byl úspěšný a podle pravidelného plánu střídání se letos celý peloton Motosalonu přesune na výstaviště v Praze Letňanech. Paradoxně celou akci pořádá firma BVV z Brna, ale to vás návštěvníky zajímat nemusí, pojďmě se raději podívat, co Vás čeká.

Stejně jako konkurenční Motocykl je i Motosalon otevřen každý den od 10:00 do 20:00 a v neděli do 17:00. Výstavu najdete na výstavišti PVA Letňany s výbornou dostupností metrem i autem, k dispozici bude i obrovské parkoviště. Vstupné je 150,- Kč pro dospělého, termín otevření výstavy je od 3.3 do 6.3.2011. Výstava bude ve dvou halách 1 a 2.

Spousta čtyřkolek

A co na Motosalonu uvidíte ze stěva quadů? Nejzajímavější bude pravděpodobně stánek firmy ASPGroup, ta by měla ukázat kompletní modelovou řadu Accessu, TGB a Arctic Catu. K dispozici budou závodní speciály Lukáše Studeného a Martina Lišky a autogramiáda obou jezdců. ASPGroup dováží i řadu doplňků, jako jsou tlumiče Fox, doplňky Pro Armor a mnoho dalšího.

Na Motosalonu uvidíte i importéry japonských značek Hondy, Yamahy a Suzuki. Zejména u Suzuki bych očekával zajímavou expozici na čtyřech kolech. Nějakou tu sportovní čtyřkolku bychom mohli vidět i na stánku KTM. Chybět nebude ani Kymco s novým MXU 450 EFI. Nemůže samozřejmě chybět importér značky Can-am, ten by měl mít na stánku všechny novinky, od Outlanderu MR a XC až po UTV Commander. Kromě velkých importérů zde můžeme čekat i prodejce doplňků, oblečení a příslušenství, třeba na stánku firmy Tomico.

Quadweb

Na výstavě samozřejmě nemůže chybět stánek Quadwebu. Na našem stánku budete moci obdivovat závodní speciál KTM SX 505 a další stroje na dvou a více kolech. Nebudou chybět samolepky, nějaké to občerstvení a budete nám moci sdělit své názory na web, nebo přinést nový nápad. Najdete nás vedle stánku Autodromu Brno na začátku haly 2.

Nejen čtyři kola

Motosalon je samozřejmě především o motorkách. A těch tu bude požehnaně. Uvidíte tu kompletní modelové řady BMW a KTM, Hondy, Yamahy a Suzuki. Nebude chybět firma A-spirit s Moto Guzzi, Aprilií a nově Vespou a Piaggiem. Uvidíte i expozici Harley Davidson. Shlédnout můžete i řadu příslušenství, jako jsou přilby, oblečení, kufry a mnoho dalšího.

Další články z rubriky:


Novinky na SKUTRMANIA.CZ
Novinky na QUADWEB.CZ
Novinky na OFFROADWEB.CZ
Copyright © 2010-2017 quadweb.cz