fotka

Gripy ODI Troy Lee Designs

  • vydáno: 15.3.2012
  • autor: Matěj Oliva

Dohromady se dala slavná značka Troy Lee Designs a neméně zvučná značka ODI vyrábějící gripy na čtyřkolky, motorky a jízdní kola. Vznikla z toho zajímavá série gripů, které jsme nemohli nevyzkoušet.

Gripy ODI se vyznačují vynikající ergonomií a hlavně měkkým a příjemným materiálem, nejsou navíc zbytečně silné. K tomu za rozumné peníze. Série Troy Lee je dostupná v několika barvách pro motorky i čtyřkolky. My jsme sáhli po černé, přeci jen není na ní tak rychle vidět opotřebení.

Na první pohled upoutá extrémně měkká guma, ze které jsou rukojeti vyrobené, to pomáhá dobrému úchopu a hlavně brání oděrkám rukou a mozolům. Montáž nemá smysl popisovat, ta je stále stejná, sundat staré, očistit řídítka, natřít lepidlem na gripy a nasadit, popřípadě ještě zajistit drátkem.

S motorkou jsem absolvoval pár tréninků a zatím panuje naprostá spokojenost. Ani po hodinové jízdě na trati nemám odřené ruce a dlaně nejsou unavené. Na gripech zatím není vidět žádné opotřebení.

Další články z rubriky:    Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551

    Warning: file_get_contents(http://motomedia.cz/motodeniknovinkyostatni-redesign.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551
    Copyright © 2010-2016 quadweb.cz