fotka

GOES 90 XS – Dobrý začátek

  • vydáno: 7.11.2012
  • autor: quadweb.cz

Dětské čtyřkolky jsme zatím trochu opomíjeli a na našich stránkách byly vidět jen v souvislosti se závody. To se pokusíme tentokrát trochu napravit a představíme Vám zajímavý počin z dílen GOESu.

Nejmenší stroje GOESu je určen pro mladé začínající jezdce, čemuž je přizpůsobena celá konstrukce stroje, která je robustní a stará se především o bezpečnost jezdce. Design stroje není nijak přelomový, ale rozhodně ani neurazí. Tvary jsou líbivé a sportovní. Plasty dobře zpracované a hlavně dost rozměrné, aby uchránily vaší ratolest od bahna a kamení. Na bezpečnost se myslelo hodně, o tom svědčí i mohutné nášlapy chránící jezdce od úrazu. Abyste měli o stroji přehled, jsou tu plně funkční světla.

Vzduchem chlazená devadesátka není žádný divočák, ale čtyřkolku s lehkým dítětem dokáže celkem slušně rozhýbat. Pro zpomalení je tu účinná brzdová soustava a pokud by se přeci jen nepodařilo, můžete motor na dálku vypnout.

Výkon stroje můžete regulovat také zarážkou na plynové páčce, která trochu omezí mladého jezdce v rozletu. Tento stroj jsem pochopitelně netestoval já, ale k ruce jsme si vzali mladého jezdce, čtyřkolkového začátečníka.

To se ukázalo jako malá chyba, protože dostat ho ze čtyřkolky, aby nám řekl své dojmy bylo v podstatě možné a benzín úsporné devadesátce hned tak nedojde. Ale bezprostřední dojmy byly rozhodně kladné, i když jsem se o jezdce občas trochu bál, když přišel na chuť průjezdům zatáčkou po dvou kolech. Každopádně mi něco říká, že letos bude pod stromečkem čtyřkolka.

GOES XS 90 rozhodně není závodní náčiní a ani si na něj nehraje. Měl by být vstupní branou do světa čtyřkolek pro mladé jezdce, kteří si mohou osvojit základy jízdy na ATV. Za cenu dvaceti tisíc s DPH tedy nabízí odpovídající hodnotu, slušné zpracování a samozřejmě bezpečnost.


Technické údaje


Další články z rubriky:    Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551

    Warning: file_get_contents(http://motomedia.cz/motodeniknovinkyostatni-redesign.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551
    Copyright © 2010-2016 quadweb.cz