fotka

Maverick míří do bahna

  • vydáno: 4.10.2013
  • autor: Matěj Oliva

Pokud vám nestačí, co umí Can-am Maverick v sériové podobě a chcete se pustit do ještě větších extrémů, je tu právě pro vás naprostá novinka z kanadských dílen.

Jak napovídá název, máme co dočinění se strojem určeným do bahna. To je ostatně vidět už na první pohled podle obutých šípových pneumatik. Ale jen přezutím bahenní speciál neuděláte.

Nejdůležitější je podvozek. Ten nese značku Gorilla (ramena a poloosy) a má Mavericka především zvýšit, což se ostatně podařilo. Klasické Foxy navíc nahradily vzduchové tlumiče, díky kterým můžete ještě dál nastavovat výšku auta v rozmezí deseti centimetrů. Tento systém jsme si již před nějakou dobou vyzkoušeli na Commanderu LTD.

V bahně samozřejmě potřebujete šnorchly. Ty na Mavericku jsou elegantně schované a nemáte tak na kapotě žádné nevzhledné trubky. V nejvyšších možných místech je sání vzduchu i sání variátoru, naopak výfuky zůstaly na svých původních místech.

No a nakonec pneumatiky. Ty mají hrubý lopatkový vzor a jinde, než v bahně si s nimi asi moc neužijete. Obuté jsou na bytelných ráfcích ITP SS, uzamykatelné ráfky v bahně potřeba nejsou.

Další články z rubriky:    Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551

    Warning: file_get_contents(http://motomedia.cz/motodeniknovinkyostatni-redesign.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551
    Copyright © 2010-2016 quadweb.cz