GOES 90 XS – Dobrý začátek

Dětské čtyřkolky jsme zatím trochu opomíjeli a na našich stránkách byly vidět jen v souvislosti se závody. To se pokusíme tentokrát trochu napravit a představíme Vám zajímavý počin z dílen GOESu.

  • vydáno: 7.11.2012
  • autor: quadweb.cz

Goes 625i UTX - Má co nabídnout

Poslední dobou to vypadá, že se čtyřkolkami je konec, na našich stránkách se objevuje stále více vozidel side-by-side, u kterých na rozdíl od čtyřkolek čile pokračuje technologický vývoj. Ceny UTV navíc stále klesají a rozdíl mezi dlouhou dvoumístnou čtyřkolkou a side-by-side je mnohdy mizivý.

  • vydáno: 18.6.2012
  • autor: Matěj Oliva, Foto: Filip Tichý

GOES 625i MAX - Není CF jako CF

Na evropský i český trh vtrhla značka GOES s velkou parádou a hned v prvním roce si udělala několik desítek čárek v počtech prodaných kusů a počet majitelů se stále rozrůstá. My jsme si vzali do parády nejoblíbenější z flotily GOESů – jednoválcovou 625 v dlouhém provedení.

  • vydáno: 17.4.2012
  • autor: Matěj Oliva, Foto: Jan Altner


Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551

Warning: file_get_contents(http://motomedia.cz/motodeniknovinkyostatni-redesign.php) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/quadweb.cz/system/content.php on line 4551
Copyright © 2010-2016 quadweb.cz