fotka

Rastamánia II

  • vydáno: 26.7.2011
  • autor: Aleš "Aligator" Vajdák

Podtext tohoto srazu není z nejveselejších, ale vzpomínat je třeba a jak to udělat lépe, než v sedle čtyřkolky s dobrými kamarády? Každý, kdo měl zájem mohl dorazit do bývalého vojenského prostoru u Hodonína. No a zájemců bylo hodně!

Na místě srazu čekalo kromě nezbytných propriet, jako je občerstvení a něco pro zábavu několik tratí dle obtížnosti. K dispozici byly písečné rovinky a výjezdy, kaluže, větší kaluže a obrovské kaluže, ve kterých se mnozí jedinci dokázali ráchat dlouhé hodiny. Celkově se na sraz dostavilo úctyhodných 102 strojů o celkovém objemu 59 720ccm!

Většina účastníků dorazila na akci už v pátek, za což byla odměněna noční jízdou terénem. Sobotní ráno bylo zalité sluncem a slibovalo výborný den. Aby se nikdo nenudil, mohli jezdci vyrazit do širokého okolí, pískovny, bývalé cihelny, nebo tankodromu, zábavy byl rozhodně dostatek. Bonusem pro ty, které už omrzela ATV bylo svezení na tanku T-55. Večer pak zakončila tombola.

Neděle byla opět především ve znamení jízdy. Pak už se každý s notně zabahněným strojem vydal k domovu. Sraz byl rozhodně podařený a je třeba poděkovat za něj organizátorům a každému, kdo přijel.

Zde dopis od rodičů Honzy alias Rastamana:

Ahoj všichni na Pánově, Zdravíme všechny. Moc si vážíme Aligátora a všech ostatních děkujeme jim,že zorganizovali sraz. Moc nás mrzí, že za vámi nemůžeme letos přijet, protože náš mladší Ondřej skončil ve středu z tábora v nemocnici v Kroměříži a teprve ho pustili. Celý víkend budeme myslet na Pánov a na všechny bezva lidi, kteří se tam prohání na kolkách a které měl náš Honza tolik rád. Tak si to všichni i za nás a za Honzu užijte a až budou nějaké fotky, rádi je uvidíme. Eva a Michal

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz