fotka

Pozvánka na MMČR v Cross Country do Kramolína

  • vydáno: 5.9.2011
  • autor: Countrycross.cz

Zveme všechny příznivce motosportu na 4. (čtyřkolky) respektive 5. (motocykly) díl seriálu Mezinárodního mistrovství ČR a hobby závodů v cross country motocyklů a čtyřkolek. Tento závod se uskuteční 10. – 11. září 2011 v areálu u obce Kramolín nedaleko Nepomuka.

Vyzkoušejte si legendární trať světových parametrů. Podruhé v dlouholeté a velmi bohaté historii kramolínského areálu se zde bude konat závod v cross country. Čeká na Vás podle našeho názoru velmi atraktivní trať. Vyzkoušíte si pasáže, kde si to mnohokrát rozdala světová špička v trialu a motokrosu. Dostanete se do lesa, čekají na vás klasické rychlé a široké motokrosové pasáže se skoky, ale i technicky náročné přírodní úseky. Vyzkoušíte si legendární padák u lesa, v záloze máme i bahýnko, které nasadíme podle počasí.

Diváci i jezdci se mohou těšit oba dva dny nejen na zajímavou sportovní podívanou ale i na zázemí areálu světových paramterů.

Kdy:

10. – 11. září 2011

Kde:

Příjezd do areálu od Strakonic: Mezinárodní silnice: E49 Nejbližší město: Nepomuk, cca 5 km

- v Nepomuku u čerpací stanice Benzina odbočtě doprava (pokud jedete ve směru od Plzně) nebo doleva (pokud jedete ve směru od Blatné/Písku)

- pokračujete směr Kozlovice, Kramolín – cca 5 km

- příjezd do areálu je od Nepomuku značen

GPS: Loc: 49°26"32.359"N, 13°34"40.697"E

Nejbližší město: Nepomuk

Příjezd do areálu bude označen šipkami s nápisem cross country.

Registrace do závodu

probíhá na stránkách WWW.COUNTRYCROSS.CZ v rubrice Registrace do závodu.

Upozorňujeme licenční a bezlicenční jezdce, aby se důsledně hlásili přes stránky countrycross.cz

V případě, že se nepřihlásíte přes internet a budete se registrovat na místě, startovné pro Vás bude dražší o 200 Kč. Každý účastník je povinnen si zkontrolovat, jestli je po odeslání registrace skutečně zařazen mezi startujícími. Pokud tomu tak není a máte jakýkoli problém se zaregistrovat, informujte o tom hned pořadatele.

V případě, že se nebudete moci zúčastnit závodu a již jste se registrovali, žádáme Vás, abyste telefonicky nebo písemnou formou informovali pořadatele.

Uzávěrka přihlášek na závod končí ve čtvrtek 8. září 2011 v 07:00. Pokud se jezdec přihlásil po uzávěrce přihlášek nebo až u formální přejímky, je plně v pravomoci pořadatele jezdce nepřijmout.

Rezervace startovních čísel

probíhá na těchto stránkách v rubrice Rezervace startovních čísel. Startovní čísla si mohou rezervovat licenční i nelicenční jezdci.

Servisní zóna

Slouží k doplňování paliva a servis během závodu. Do tohoto prostoru mají vstup povolen pouze jezdci registrovaní do závodu a jejich doprovod.

Ekologie

Každý jezdec je od letošního roku povinen mít svou vlastní absorpční podložku proti úniku provozních kapalin, která bude kontrolována při technické přejímce. Podložka bude pro účely kontroly označena technikem tak, aby nedocházelo k půjčování podložek. Jezdci jsou povinni podložku používat při jakékoli manipulaci s ropnými produkty. V případě, že tak neučiní, mohou být pokutováni v souladu se sportovními řády Ekologem závodu. Mytí motocyklů v areálu je přísně zakázáno. Dodržujte tato pravidla, děláme to pro sebe. Děláme to proto, abychom měli kde závodit.

Zázemí pro závodníky

Jedná se o plně vybavený areál s kompletním hygienickým zázemím. V areálu je možné kempovat. Občerstvení bude zajištěno formou cateringu.

Ostatní pravidla:

Jízda mimo areál je přísně zakázána. Chovejte se, prosíme, za všech okolností ohleduplně k obyvatelům přilehlých obcí a k jejich majetkům.

Startovné

jsme stejně jako výši záloh na čipy a vesty zpracovali do přehledné tabulky. !!Kategorie Junior I, II platí 300 Kč!!

Startovné pro dvoudenní závody se řídí těmito pravidly (týká se pouze licenčních jezdců motorek):

· jedeš 2 dny, zaplatil jsi 2 dny (1000 Kč) a druhý den odstoupíš, startovné se nevrací. Celkem zaplatíš 1000 Kč.

· jedeš 1 den, zaplatil jsi 1 den (600 Kč) a budeš chtít jet i den 2., na druhý den platíš také 600 Kč. Celkem zaplatíš 1200 Kč.

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz