fotka

Rezervace čísel na sezonu 2011

  • vydáno: 4.12.2010
  • autor: Matěj Oliva, Jan Jasanský - Quadrace.cz

Je sice po sezóně, ale ta nová zaklepe na dveře už za pár měsíců, pokud tedy máte své oblíbené číslo, nebo vám před rokem uniklo, není špatné si ho zaregistrovat již nyní. Několik organizátorů již spustilo registrace.

ITP Essox Cup 2011

Pokud toužíte po Cross Country a chcete jet v licenční kategorii, najdete podmínky zde. Zatím bohužel nejsou stanoveny přesné podmínky pro sezónu 2011, takže s rezervací asi bude vhodné ještě počkat.

Crossracing Cup 2011

Na mistrovství Moravy si můžete registrovat číslo zde.

Chalupa Cup 2011

Registrovat číslo můžete zde.

Quadrace.cz

Chcete mít svůj profil a startovní číslo na webu Quadrace.cz? Můžete se zde zaregistrovat. Pokud se zaregistrujete, vaše číslo bude předrezervováno ještě dřív, než začne oficiální registrace do MČR.

MČR a přebor ČR Quadcross

Pokud plánujete mistrák, nebo přebor, popřípadě juniorskou kategorii pod hlavičkou autoklubu, registrujte si číslo zde. Registrace startují v lednu 2011.

Amatér Cup 2011

Na tento velice populární krosový seriál si můžete číslo rezervovat zde. Otázkou zůstává, zda se v sezóně 2011 pojedou v rámci AMA Quady, letos bohužel docházelo k velké vlně nevole ze strany motorkářů.

Offroadmaraton 2011

V závodech Offroadmaratonu je to s čísly složitější, závodníci, kteří se dříve registrovali smí používat čísla i v následující sezoně, takže "pěkná" čísla jsou zpravidla rozebraná, ale můžete zkusit štěstí na www.offroadmaraton.cz.

Doufám, že se mi do přehledu podařilo zahrnout všechny důležité závody v české kotlině, pokud ne, rád zveřejním registrace do dalších podniků, piště mi prosím na mail matej@quadweb.cz.

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz