fotka

Pozvánka na Quad Weekend 2011

  • vydáno: 8.9.2011
  • autor: Pavel Musil

Už to vypadalo, že letos tato tradiční akce čtyřkolkářů neproběhne. Zkušenosti z předchozích 2 ročníků, poměrně srazili nadšení pořadatelů. A bez něj to opravdu nejde. První negativum bylo počasí, které nám v červenci vždy přineslo obrovská horka, druhé nepřízeň úředníků a stálý výskyt chronických stěžovatelů na vše co se kolem nich děje.

Vzhledem k tomu, že pořadatelé navíc na tuto akci doplácí ze své kapsy je to nepříjemná kombinace. Termín jsme proto posunuli na začátek října, úředníky nepotřebujeme, protože budeme v jednom areálu a navíc se jedná o bývalý vojenský prostor, který je pro naše účely ideální a tato kombinace ve spojení s ochotnými sponzory už vypadá dobře.

Nadšení opět vypuklo a už se plánuje a připravuje na plné pecky. Páteční příjezd účastníků bude v klidné atmosféře a s možností pojezdit si po prostoru dle libosti.

Od sobotního dopoledne bude živo na několika soutěžních sekcích, kde budou probíhat jízdy zručnosti v různých trialových úsecích. Vše bude v pomalém tempu, proto se čeká velký zájem od všech čtyřkolkářů, byť méně zdatných, včetně začátečníků. Tento sobotní maraton soutěží bude končit až v podvečer, kdy se vše přenese do společného prostoru, kde zahraje kapela a bude volná zábava.

Neděle je určená opravdovým závodům a to dopolední slabší kubatuře na 2 hodiny, po obědě dětem a odpoledne další dvouhodinovka kubatury nad 550 ccm bez rozdílu pohonu kol. Pro všechny čtyřkolkáře bude po oba dny možnost zajezdit si po celém tankodromu mimo uzavřený závodní okruh, občerstvení bude dostatečné po celý víkend, sprchy s teplou vodou také postavíme a toalety budou také k dispozici v celém prostoru. V areálu budou 2 kempy, jeden s elektřinou a druhý

přímo v prostoru, bez energií. Těšíme se na všechny účastníky bez rozdílu značky čtyřkolek, věku i zkušeností.

Generální partner akce Polaris CZ daruje každému registrovanému účastníkovi, který přijede na čtyřkolce Polaris:

olejovou náplň + olejový filtr za 500 Kč, 20% slevu na objednávku doplňků a dílů,

5% slevu na objednávku nové čtyřkolky, napojení na diagnostiku ZDARMA. Členové Polaris klubu, kteří se prokáží průkazkou navíc získávají: zdarma vstup na akci, zdarma olejová náplň, zdarma Polaris triko.

Mimořádná cena od sponzora vyhlášená pro jezdce na strojích Polaris: Polaris Cup : ocenění prvních tří nejlépe umístěných Polaris čtyřkolek v soutěži trial, maraton do 550 ccm a nad 550 ccm ( 1místo poukaz na 5000 Kč, 2 místo 3000 Kč, 3. místo 1000 Kč na doplňky a oblečení Polaris dle

výběru )

Všechny potřebné informace najdete na www.quadweekend.cz

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz