fotka

Poslední GNCC opět pro Boriche

  • vydáno: 22.11.2011
  • autor: Matěj Oliva

Poslední závod sezóny Grand National Cross Country se jel jako Loretta Lyn’s GNCC. Letošní a vlastně i loňský šampion z tamu Rockstar Makita Suzuki. Cesta k titulu ale rozhodně nebyla jednoduchá a nejvíce jí znepříjemňoval Adam McGill na Canamu.

Trať na Loretta Lyn’s je známá především tím, že je opravdu hodně mokrá. Na jezdce čekají četné a dlouhé brody, nebo spíše jízda řekou. No a co si budeme povídat, tyto pasáže jsou divácky velice atraktivní.

Hodně vepředu je letos vidět Taylor Kiser na Ballance Yamaze, který si i v posledním závodě dělal velký zálusk na vítězství. Měl také nejlepší start a dlouho vedl celý závod s McGillem a Borichem v zádech. Získal také prémii 250 dolarů za holeshot v závodě. Vedení nakonec až do cíle neudržel a musel se sklonit před dvojicí svých pronásledovatelů. I tak to ale stačilo na celkovou třetí pozici v hodnocení šampionátu GNCC. Vítězství se Kiser ale v letošní sezóně nakonec nedočkal.

Na čtvrtém místě dojel druhý jezdec Can-amu Chris Bithell. I on si ale v tomto závodě vyzkoušel pocit vedoucího jezdce. Pátý dojel Jarod McClue na Hondě. Až do pátého místa je pořadí stejné i v celkovém pořadí. V tom ale uhájil páté místo Brian Wolf rovněž na Hondě.

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz