fotka

Pozvánka na setkání mistrů

  • vydáno: 1.12.2011
  • autor: quadweb.cz

Dne 16.12. se v berounském klubu D5 uskuteční akce s názvem Setkání nejen Mistrů a bude to první akce tohoto druhu v regionu. Pod jednou střechou se zde návštěvníci budou moci setkat s takovými jmény motorsportu jako jsou Lukáš Pešek, Michal Indi Dokoupil nebo třeba Aleš Liemani.

Výčet jmen a jejich titulů by zabral tolik místa že pouhé nahlédnutí na plakát akce stačí aby si nezasvěcený řekl: Tam nesmím chybět. Během večera se vystřídají djays Dante, P.A.trick a hlavní hvězda balkánský DJ CutDem, kteří se budou starat o to aby nikdo nezůstal ani na chvilku sedět.

V sále D5tky budou vystavené závodní stroje z různých disciplín, tématická výzdoba a tak žhavé sexy hostesky, že i nehořlavé kombinézy nebudou chránit své majitele. Tyto hostesky budou i asistovat u zábavných soutěží, kterých se žůčastní jak VIP jezdci tak návštěvníci této akce. Cen do soutěží je mraky! Po celý večer se budou promítat adrenalínem nabitá videa od Grip-TV a od jezdců, se kterými se budete moci zvěčnit u fotostěny.

Pokud budete mít hlad, není problém o chuťové buňky se postará vyhlášená BlackDog Cantina!
VIP sekce, super drinky, tanečnice... Co víc chtít před Vánoci než pěkně v kruhu přátel!

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz