fotka

Silvestr v sedle podruhé

  • vydáno: 2.1.2012
  • autor: Aleš "Aligator" Vajdák

31,12,2012 se konal druhý ročník veleúspěšné akce Silvestr v sedle.

Sraz jsme měli v 11,30 ve Slušovicích na dostihovce na parkovišti u Baru kde si mohl každý zpestřit čekání na odjezd ve 12,00 třeba kávičkou či něčím ostřejším (myšleno na spolujezdce ☺).Každý účastník dostal památeční samolepku a kalendář do nového roku .

Před dvanáctou hodinou jsme se všichni co přijeli seřadili do lajny ke které nám posloužil kanál. Provedlo se to nejnutnější a to foto i video dokumentace a nebránilo nic tomu nasednout na naše mazlíky a vyrazit kupředu k poslední jízdě v roce 2011.

Na dostihovku se nás sjelo 22 strojů a další 3 stroje se knám připojily cestou na smluveném místě bo podcenili přípravu. Tím pádem nás nakonec bylo 25 což je moc pěkné a jsem moc spokojený že se sjelo tolik příznivců stejného koníčku. Nejvzdálenější posádkou byly 2 kolky které se přijely z letošním rokem rozloučit až z Kyjova.

Výjezd jsme zakončili průjezdem přes okresní město Zlín a zaparkovali na lyžařském svahu ve Zlíně, kde na všechny čekalo občerstvení podle toho kdo měl na co choutky. Pokecalo se popřálo do nového roku a pomalu jsme se rozjeli každý na svou stranu oslavit ten poslední den i doma z rodinou.

Tímto děkuji všem, kteří dojeli ukončit ten rok jak se patří v sedle. Krásný nový rok 2012 přeje všem co mají rádi čtyřkolky Aligator.

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz