fotka

Před sezónou - Jirka Kašpar

  • vydáno: 14.3.2012
  • autor: Matěj Oliva

Pokud by si někdo za loňskou sezónu zasloužil titul nejnenápadnějšího jezdce, bude to rozhodně Jirka, nemá okolo sebe velký team, ani davy fanoušků, ale svými výkony promluvil do pořadí a podíval se i na stupně vítězů, jak to s ním bude letos? Na to jsme se zeptali přímo na jednom z tréninků.

Technika

Letos to bude opět Yamaha. Podvozek je naladěný komponenty Öhlins, od stejného výrobce je I tlumič řízení. Na trať se výkon přenáší přes kola DWT a pneumatiky Goldspeed. Nezůstalo ale jen u podvozku, ladil se samozřejmě I motor, v tom jsou nové vačky, píst, KN filtr, powercommander a správný zvuk tomu dává výfuk SHS. No a z vlastní zkušenosti můžu říct, že to dohromady opravdu funguje!

Team

Jako jeden z mála nemá Jirka nad sebou žádného patrona a na startech závodů stojí jen sám za sebe.I pro letošek bude mít své číslo 96.

Závody

Jirku bychom měli vidět v kompletním mezinárodním mistrovství ČR v quadcrossu. Ve volných termínech by se rád účastnil i závodů seriálu Crossracing Cup. Víc bohužel letos prostředky nedovolí.

Příprava

Příprava jde do finále, několikrát týdně posilovna a pokud to počasí a stav tratí dovolí, tak 3x týdně v sedle čtyřkolky.

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz