fotka

Před sezonou - Michal a Marek Fischerové

  • vydáno: 20.3.2012
  • autor: Matěj Oliva, Foto: Ing. Václav Duška

V minulé sezoně zažila rodina Fischerů poloviční úspěch, mladší Marek si suverénně vyjel mistrovstký titul ve třídě Junior I, starší Michal po nešťastném pádu a léčení bohužel titul v quadcrossu neobhájil a chuť si spravil titulem v seriálu Cross Country.

Technika

Pro letošní rok byla posunuta hranice pro kategorii Junior I a oba bratry tak uvidíme na startu v jedné třídě. Stejně jako v minulém roce bude Marek a letos tedy i Michal sedlat Access DRR 100 v úpravě MX. Ten se vyznačuje širokými rameny a zadní osou, koly a pneumatikami ITP a především kompletním podvozkem FOX, vzadu je tlumič Podium X, vepředu podvozek Float X. O pohon se stará dvoutaktní jednoválec s variátorem. Michal bude mít na Accessu prodloužený rám.

Team

Po zisku mistrovského titulu by bylo od teamu ASPGroup Racing Team pošetilé jezdce propouštět ze svých služeb, takže i pro letošek uvidíme oba bratry v tomto teamu.

Závody

Letošní naprostou prioritou je seriál závodů oficiálního mezinárodního mistrovství ČR v quadcrossu, kde je cílem zisk mistrovského titulu.

Příprava

Oba jezdci začali už v minulém roce koketovat s motorkami, na kterých probíhá i příprava na letošní sezónu, do toho samozřejmě nemůže chybět ani čtyřkolka a k tomu ještě nějaké to cvičení, běhání, atd.

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz