fotka

Před sezonou - Honza Jasanský

  • vydáno: 25.3.2012
  • autor: Matěj Oliva

Pravidelně vepředu jezdí v tvrdé konkurenci MČR Honza Jasanský se svým tradičním číslem 93. Na celkovou bednu se zatím nepodíval, podaří se mu to letos? Co pro to udělal?

Technika

Pro letošek má Honza novou Yamahu. Ta je kompletně přestavěná pro motokrosové závody. Ze série zbyl jen rám. V motoru jsou nové vačky a píst, k tomu je doladěný powercommander. Vzduch jde do motoru přes KN filtr a ven jde přes výfuk SHS od Jirky Kašpara. Podvozek dodal FOX, tlumič řízení Precision a řídítka jsou odpružená Fast. Osa je od RPM Dominator II. Pneumatiky jsou obuté Goldspeed. S těmito komponenty by měla být čtyřkolka konkurenceschopná těm nejlepším. Honza navíc letos dostal i mechanika, který se mu bude o čtyřkolku na závodech starat.

Závody

Prioritou je i pro letošek Mistrovství ČR v quadcrossu, jako druhý seriál, který Honza celý pojede je tu Crossracing Cup, tedy MČR amatérů. Honza by měl být každý víkend na startovním žebříku, takže ho uvidíme i na některých závodech Vizinger Cupu a dalších závodů.

Příprava

Letošní přípravě Honza věnoval naprosté maximum úsilí, probíhal fyzický trénink, ježdění na quadu a další příprava. Rád bych odvedl maximum a poděkoval tak za podporu svým sponzorům i rodině, která v závodění hraje vždy důležitou roli.

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz