fotka

ATV Trial Pánov - Fotogalerie a názory jezdců

  • vydáno: 26.6.2012
  • autor: Charlie

Trial v Pánově byl hodně zajímavý a zatraceně fotogenický. Proto jsme připravili další fotogalerii. K tomu jsme se zeptali jezdců, jak se jim závod líbil.

Názory jezdců

Matyáš Hošek - Access Warrior 450 - 2. místo

No když jsem procházel sekce před začátkem závodění tam sem si říkal pohoda pohoda, tady to utopim tady taky, tady to nevyjedu, tady to převrátim, takže bobky celkem. No a pak sem vlítl hned do sekce, kterou jsem dojel se 4 couváníma, jednou pomocí a 2* sem škrábl tak jsem si řekl že by to mohlo bejt ok aji jsem se uklidnil a další sekce jsem si opravdu vychutnával. No pak sem to ale dal bráchovi a ten to zahrabal v kaluži a pak jak ho vytáhli tak to hned rozmrdl o strom takže konec, v depu jsme tu elektřinu sflikovali a jelo se dál, brácha se na to necítil ale já jsem odjel všechny trialy, dohromady jich bylo 5 myslim, 3 dopoledne, a dva po poledni stím že já jsem jel teda rychlovky páč na mě čekali UTVčka a pak se jeden trial jel naopak tak se na mě chvilec čekalo ale naštěstí byli vstřícní. Jinak mě dokonce aji potleskali, no v některejch situací jsme tam byli asi best off atrakce s bratrem. Jinak 3 trialy v bahně a vodě, jeden v roklině výjezdy sjezdy a pak byl jeden vlese, ten byl podle mě nejnáročnější ale užil jsem si to. Ta rokle jak jsem z ní měl bobky tak byla nakonec v poho páč to bylo dost rozhrabaný, tak výhoda byla v tom že to mělo skosený hrany a nebylo to tak navostřený ale nevýhoda těch vyjetejch kolejí, takže jsem dost visel na spodku. Ale jde jen o to že jsem se bál, kdybych tomu víc dal tak to vyjedu hned napoprvé. Co se týče mašiny, bez jediného problému když nepočítám ten bráchův karambol. Filtr byl od bahna a total mokej a z boxu jsem celkem vylil tak půl litra určo, nechápu jak se tam ta voda dostala těma malejma ďurkama, asi to zkápavá ze sedačky. Atmosféra byla výborná, komisaři vstřícní a ochotní, lidi prostě v pohodě, s hafo lidma sem pokecal, znáš to, je to prostě komunita parádní. Nadchlo mě to. A stroj mě překvapil že to zvládl všechno projet bez problému!

Josejose

No můj názor je, že by měli tento druh podniku sponzorovat především velcí prodejci čtyřkolek, protože do budoucna to má velmi velkou perspektivu a je to zajímavé nejen pro závodníka jako takového, ale i kolkaře, který si to chce jen zkusit a pak dále v tom i pokračovat. Já jsem ted třeba závodit ani moc nechtěl a nakonec jsem do toho šel a mohu říct, že mě to hodně bavilo a jako kolkař mohu prohlásit, že to jezdci hodně dá kor když jste jištěni v situaci, kdy jindy byste to ani vyjet nezkusili Závěrem jen, že tento druh závodu je jediněčný a poučný pro každého ba i slabšího jezdce na kolce a do budoucna má dle mého názoru velkou budoucnost a věřím tomu, že si najde spousty zájemců o tenhle druh závodu bo k tomu nepotřebujete žádné zázemí jako traťový závodník , ale jen odhodlání se pobavit a zazávodit si Jo a klukům a holkám od Dana držím palce, aby se jim to povedlo bo jsou proto opravdu zapálení a jde vidět, že je to hodně těší i když je kolem toho spousty spousty dřiny

Další články z rubriky:


    Novinky na SKUTRMANIA.CZ
    Novinky na QUADWEB.CZ
    Novinky na OFFROADWEB.CZ
    Copyright © 2010-2017 quadweb.cz